Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti ezt minek neveznétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt minek neveznétek?

Figyelt kérdés

A barátom áthívott magukhoz.Először csak tévéztünk, majd előkerült az alkohol is.Iszogatni kezdtünk és ő folyamatosan töltötte nekem, még akkor is miután látta, hogy már egyáltalán nem vagyok magamnál.Konkrétan leitatott.Az volt az utolsó emlékem, hogy csókolóztunk.Mire újra magamhoz tértem, mesztelen voltam és ő rajtam feküdt.Úgy tértem magamhoz, hogy megcsörrent a telefonom, mert apukám hívott, ha ott akkor nem hív fel, talán sokkal komolyabb problémák is történtek volna.Később kiderült, hogy a fiú kihasználta, hogy nem vagyok józan, csak egy hajszálon múlt, hogy nem erőszakolt meg.De az indittatása is az volt, hogy leitat és míg én ki vagyok ütve és lefektet.

Kisebb dolgok azért történtek, amit ő is elmondott és én is észrevettem, de hála Istennek a végső célja apukám telefonhívása miatt nem valósult meg.A barátommal azóta is beszélek, de konkrétan csak a szexről, meg hogy mikor lesz a következő alkalom.Nem tudom mit csináljak.


2016. febr. 25. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
tehát a kapcsolatotok még nem abban a stádiumban áll, ahol a szex képbe jöhetne, ezért ő inkább aljas módon meggyorsítaná ezt, a leitatásoddal.. Nem jobb azoknál, akik a klubbokban beginázzák a lányokat. és te még ezzel együtt vagy? komolyan?
2016. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

1. Küldd el a francba. Aki egyszer képes volt kihasználni, az máskor is megteszi.

2. NE IGYÁL VAZZE!!!

2016. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és ezek után még beszélsz vele? vagy túl hülye vagy a szerelemtől, vagy alapból ilyen hülye vagy.
2016. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!