Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen esetben hagynom kellene,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hagynom kellene, vagy megpróbálkozhatok?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal több mint 1 hónapja de elbizonytalanított volt barátnőm, ezért inkább szakítottam. Majd beláttam, hogy őt szeretem, ám amire észbekaptam összejött mással.


Majd most pár napja újra beszélünk, neten, ám elhívott, hogy beszéljük meg azt, ami történt. Persze ösztönből elkezdtem neki "sírni" hogy mennyire szeretem, és, hogy tudom, hogy boldog. Amire azt írta, hogy csak félig boldog, mert... És nem fejezte be.


Majd írta, hogy "kár, hogy csak most szóltál :( talizzunk beszéljünk róla!!"


Fogunk találkozni és ha rajtam múlik nem is csak egyszer. Most az részemről mennyire lenne szemétség, ha újra megpróbálnám visszaszerezni, pontosabban "visszalopni", elszeretni? Megtehetem?


Tudom, hogy a másik srác mit érezne, ha ez megtörténne, mert az első barátnőm is elszerették... De én szeretem ezt a lányt, és nem akarom mással látni, mindent megtennék érte...



2016. febr. 26. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A csaj volt hulye h osszejott a masikkal
2016. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem beszéljetek arról ami történt. És próbàljátok meg
2016. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
te basztad el, majd ha a lany is akarja, ne sird magad visaza akkor csak szanalombol megy vissza, es tudja, hogy egy puhany pocs vagy :) ne sirj elotte oda a ferfi becsuketed, es os sem tud majd igazi fiu kent rad tekinteni! 18/l
2016. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed nála
2016. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Értem én ezt. de szerintem régen rossz, ha vissza kell szerezned. Egyébként meg téged elbizonytalanított az ex, akkor ez nem lehetett nagyon nagy szerelem. Ha kibékültök, majd lesz egy 3.

Majd szakítás, aztán megint visszasírod magad?

2016. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, hogy mi lesz.


Úgy volt, hogy ma talizunk, csak anyukájával mennek valahova. Ezért majd jövő héten. Megbeszéltük, hogy csak ketten menjünk.


Bevallotta neten, hogy szeret, de fél, hogyha megint összejön velem, akkor elront ő valamit. Magát hibáztatja most. Egész éjjel sírt. Én nem ezt akartam :( Én nem akarom, hogy sírjon.


Velem akar lenni, és azt mondta, hogy amint talizunk szakít a másik sráccal.

2016. febr. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!