Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha már nem szeret akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeret akkor miért nem szakít?

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Már 2 hónapja hogy elhanyagol.

2 hetente 1x ha találkozunk.

És legtöbbször én beszélem rá találkozásokra mer neki nem mintha eszébe jutnék. De mikor ezeket felhozom neki akkor ő természetesen tagad.

Ebből mert ő elhanyagol sokszor van veszekedés,átbeszéljük többször de sose változik semmi.

Állítólag nincs rám ideje,pedig a barátnőire tud órákat várni,és mikor én suvasztom be magam a napirendjébe csak akkor találkozok vele jóformán.

2 hónapja megy ez szóval nem értem miért nem szakít. Szerintetek?

Én csak azért nem szakítottam még mert talán találok rá módot hogy választ találjak erre vagy hogy újra jó legyen a kapcsolatunk,de már nem hiszek a mesékben.

És miért tagad le mindent és miért nem mondja el ha már nem szeret?



2016. febr. 28. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
És ha érzed hogy nem szeret miért nem szakítasz vele?
2016. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva, fél kimondani, vagy kényelmes neki veled, de semmi több, és talán már csak a megszokás miatt van veled, és félne egyedül maradni, mert már esetleg annyira megszokta a társaságodat, és nem tudna mit kezdeni az "új" (régi, egyedüli) helyzettel
2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva, vagy esetleg van valaki más is, csak ettől még te is kellesz neki tartaléknak... nem tudom, de az biztos hogy ez nincs rendjén. Talán magadnak teszel jót, ha véget vetsz ennek... 18/F
2016. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szakít, mert így kényelmes veled... Megszokott, ismer téged és még szeretve is érzi magát, plusz így beki te ott vagy biztosra és nem kell megint valakit beújítani...

De nem értem, hogy akkir miért nem szakítottál vele? Meg se erőlteti magát, hogy bármi is változzon. Hát akkir változtass te!

2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!