Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm megakarna csalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megakarna csalni az egyik haverommal?

Figyelt kérdés

Van a barátnőm,akivel egy ideje eggyüt vagyunk meg van egy haverom aki épp tegnap szakított a barátnőjével.

A bajom az hogy minden reggel ugyan azzal a busszal megyünk be mostmár így hárman. Ugye a haverom tegnap szakított a bnőjével,de ma reggel bejött a busszal amivel szokott,aztán meggondolta magát és inkább a kövivel haza is ment. gondolt eggyet az én bnőm is ő is haza ment,így ketten mentek ugye. Egész nap beszélgettek face-n csak nemtudom min tudnak annyit beszélgetni,ha csak megvigasztalni akarja? Meg miért pont neki kell megvigasztalnia amikor semmi köze hozzá?

Lehet hogy csak nekem szúrja a szemem nemtudom.

A másik meg az hogy amikor hármasban vagyunk mondjuk suli után,akkor a bnőm állandóan ütlegeli ha sárga auót lát,és néha olyan érzésem van minta levegő lennék.

A harmadik hogy beszéltem a haverommal és mondta hogy holnap nem jön majd suliba mert még szarul van az egész miatt. Erre egy két óra múlva jön ilyennel a bnőm hogy lehet hogy holnap nem jön. Ugye ezt is megtudták beszélni gondolom én.

Ha jut még eszembe valami leírom.



2016. febr. 29. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkednek (btw: milyen idősek), de szerintem sajnos megakar csalni.
2016. febr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát van rá esély
2016. febr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is most meg már csináltak egy csoport hármunknak csak nemtudom minek. Teljesen jól elbeszélgetnek most senkinek nem tűnik fel hogy már mióta senkinek nem írok vissza vaghy valami,teljesen jól elvannal.

Azt sem tudom hogy kezdjek bele

2016. febr. 29. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyire feltűnően csak nem csalnak meg.

Eddig nem beszéltek? Lehet, hogy a lánynak ő a legjobb fiú barátja.

Mint ha direkt szórakoznának veled.

2016. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek után nem is csodálom, hogy gyanakodsz.
2016. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Igen, most már egyetértek a 4-essel. Rajtad szórakoznak. Én elsütnék valamilyen viccet. Pl.: Bocsi mennem kell, mert megjött az Ági. Aztán mondhatok, hogy azaz Ági nagyon tetszik neked. (Figyelj arra, hogy legyen valami valóságalapja, például az, hogy valóban vendégek mennek hozzátok.)


Ettől megfogják unni. De egyébként attól is megunják, ha nem reagálsz. Szóval a két opció közül döntsd el melyik a szimpatikusabb.

2016. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!