Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van a baj, hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy így gondolom?

Figyelt kérdés
Nem voltam ég szerelmes, mert nem sikerült rátalálnom arra a bizonyos lányra. Látom itt a sok posztot és mindenhol azt írják, hogy nem tudnák elképzelni az életüket a párjuk nélkül... Viszont én úgy gondolom, hogy nem a párkapcsolatban kéne keresni a boldogságot, mert ha valakinek elcseszett, boldogtalan élete van és a párkapcsolat az egyetlen jó dolog az életükben, akkor ha szétmennek enyhén szólva depressziósak lesznek az emberek. Én párkapcsolat nélkül is boldog szeretnék lenni, aztán a párkapcsolat ezen a boldogságon nem sokat változtatna, csak lenne kivel megosztani a boldogságomat, de ha szét is mennénk, annyit csak nem változtatna, nem esnék mély depresszióba szerintem. Nyilván kicsit szarul esne, de nem rágódnék rajta, mert szerintem nincsen sok értelme ilyeneken görcsölni. Mit gondoltok? 19/F
2016. márc. 1. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
szerintem jó a felfogásod. Sőt, a legkiegyensúlyozottabb/legboldogabb embereknek alapvetően nincs is szükségük párkapcsolatra, elvannak magukban. De ez a mai, nyugati ember számára elképzelhetetlen.
2016. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon jó meglátásod van. Én sajnos kapcsolat függő vagyok, 5 évig voltam rossz kapcsolatban, mert sehol máshol nem kaptam támogatást, de lassan 2 hónapja egyedül és szeretnék rátalálni magamra, megtanulni egyedül lenni. Ez is segített, amit írtál :)
2016. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi fura nincs abban, hogy még nem voltál szerelmes.

Inkább az a fura, aki már ilyen kis fiatalon túl van x kapcsolaton, szerelmen. Szerintem azt sem tudják, hogy mi igazából a szerelem.

Az is normális, hogy nem akarsz annyira függeni valakitől, hogy bele betegedj, ha vége van. Mert sajnos semmi sem tart örökké.

Egyébként én sem tudom elképzelni az életem a párom nélkül, mert nem akarok elképzelni nélküle. 15 éve együtt vagyunk. Minden hozzá köt. De ha bármi történne (persze ne történjen) akkor nyilván nem lenne vége az életemnek.

2016. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!