Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első sorban a fiúk, de lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban a fiúk, de lányok a ti véleményetek is kell.! Szerintetek játszadozott velem? (én 90%ban azt gondolom nem) A legfontosabb:Mit akart tőlem? (szerelmet, valaki mást velsm feltekennyé tenni, baratsagot, szexet, kalandot. Stb)

Figyelt kérdés

Szóval úgy tortent ez az egész h egy buliba Ő hivott el táncolni és sajnos megengettem neki h lesmároljon..én akkor még azt hittem tobbet ugyse beszelunk.es erre o bejelol fb.n..a lenyeg az h kb6x elhívott talira..de vagy nem értem rá vagy nem volt kedvem(persze nem mondtam meg neki)aztán az 5. Tali teljesen lelett fixalva..en el is mendtem a talita..o nem volt ott..(jol le is cseztem aztán mondtam neki remelem azert nincs otthon baj[mert elotte napokba valami volt mondta])es kiderult h azert nem jott el mert az anyukajaanyukajahoz mendt mert beteg...:( (jo oke ez megertheto ezt el is fogadtam..es el is hittem/hiszem)ilyennel azert nem jatszanak a fiúkse,ugye?

A 6.talalkozót azt is lefixaltuk ...es elmondtam neki h hol kell leszalni mit fog latni utkozban (mert ahol lakom ott akartam vele talizni mert mondtam neki h nincs buszom akkor amikor haza erek a kozmunkabol..)a végén megkérdeztem tole"Akkor jó így vagy haggyuk..?"erre o nem valaszolt ..es irtam neki h:"hallod legalabb valamit irnal...jo lesz igy vagy nem lesz jo legalabb ennyit:( :/

Es erre se valaszolt így tudtam már h nem fogunk találkozni...es kb már egy hónapja nem beszeltunk..de csak mert nyaralni voltam..megminden..jajj meg volt egy ilyen meg szolalásom:"***** nem tehetek arrol h mindig van valami :D" mert elotte azt mondta nekem h en biztos leakarom ot razni..de nem így volt :(

CsK tényleg nem értem rá.Meg mindig írta h hianyzom neki..(en sose montam neki ezt mert egy bulis tali után nem is ertem h lehet vkinek hianyozni..:D

Mit rontottam el?Vagy ő volt az aki jatszadozott?

Most szeretnek neki írni hátha megertem h mi volt a baja csak nem tudom h mit...Tipp!

Vagy hagyjam a fenebe?:( (ami nagyon fajna..)



2015. júl. 20. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meglátta hogyan írsz facebookon és elment a kedve a talitól. Magyar érettségin szarban leszel, mert egy csomó pontot fognak levonni a helyesírási hibákért. :DD


Amúgy, hagyd a fenébe. Nyilván nem kellesz neki, különben nem viselkedett volna így.

2015. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sok hiba van benne..-.- elmondanam neked h egy tolton levo tablettel nem is olyan konnyu irni..foleg h ennyit irtam..
2015. júl. 20. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Te cseszted el hogy nem mentél el az előző 5 talira aztán meg a fagyi visszanyal ugye milyen sz@r?
2015. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legalabb a kerdesemre valaszoltal volna..te..mindegy mi..
2015. júl. 20. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:
De én szóltam legalább EŐlőre!!
2015. júl. 20. 17:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már hianyzik nekem is..Ő ..:/
2015. júl. 20. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki.. mondd, hogy meg akarod beszélni hogy most mi is van köztetek.

Írd le neki, hogy ő is hiányzik neked, és szeretnél találkozni.. mondd meg neki, hogy sajnàlod hogy 5x elutasítottad, de nem lerázni akartad. :)

üzibe majd írd meg hogy alakultok :)

2015. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy..oké majd írok nekedis meg neki is.Csak az bajom h nahyon keveset van fenn.És én akkor akartam neki irni amikor fenn van.
2015. júl. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!