Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek azért sírt miattam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért sírt miattam mert szeret és ráébredt a hibáira vagy ez csak szimpla bűntudat?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

A szakítás 3 hónapja volt hogy őszinte legyek,és ekkor beszéltem vele utoljára.

Erről lenne szó👆

Ismerősömék részegen mondták neki hogy minden nap sírok miatta (persze ez nem igaz), mire a lány sírva fakadt.

De messengeren még mindig le vagyok tiltva nála.

Egy barátnőjétől tudom hogy szokott gondolni rám csak ezt a gondolatot el szokta hessegetni a fejéből mert nem akarja hogy megint olyan veszekedések legyenek...(pedig nyilván ő volt a veszekedések kiváltó oka)

Meg ő az a típus aki nem szereti ha alázkodónak látják és talán ezért nem lép,túl büszke ahhoz hogy lépjen.

Sokat gondolok még ezektől függetlenül rá hogy milyen jó lenne ha még együtt lennék vele...

A rossz tapasztalataimat próbálgatom vele kapcsolatban kiszortírozni a fejemből és csak arra emlékezni amikor még jó volt vele,ezért is gondolkodok rajta sokat.

Lehet hogy nagyon hülye vagyok hogy ezek után is vissza akarnám kapni de én nagyon szerettem őt.



2016. márc. 2. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mi nem nagyon tudhatjuk. De a kérdéshez csak azt tudom hozzátenni, hogy én azért nem szoktam ilyen hajszálhasogatóan ezekről gondolkodni, hogy a párom a zavaró viselkedésével mikor-mit érez, "jaj tegnap mit mondott", vagy akármi, mert nem csak ebből áll a kapcsolat.

Felteszem a határozott kérdést, hogy mit várok a normális, stabil kapcsolatomtól? Ilyen zavaros viselkedést? Ha valaki nem tud jól viszonyulni, kommunikálni stb. ami meghatározza a kapcsolat hangulatát, a mindennapos kedélyemet, annál nem érdekel, hogy mit érez, főként azért, mert ha igazán szeret, akkor az látszik, és nem zavaros, váltakozó érzésekben kell kotorásznom. Legalábbis egy adott pontig türelmes, elnéző vagyok, de fontos a hozzáállás, őszinteség, bizalom, nyitottság stb. nem csak a mindenféle, burkolt kavargó, felbukkanó-elmúló érzések. Szerintem ha akkora jelentősége lenne, elmondta volna, ha ő is akar vele valamit. Lehet, hogy szimpla bűntudat, ha letiltott, lehet, hogy valami rossz tapasztalat miatt "nem tud elviselni", így meg kár erőltetni.

Az akaratosságokon kívül hogy szokott működni a kapcsolatotok, hogy érzitek magatokat együtt? Szokott-e tenni valamit azért, hogy jobb legyen? Mert a sírás még nem segít, szerintem.

2016. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!