Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-17 éves lányok! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok! Ti járnátok egy 1 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Ha amúgy semmi baj vele. Szerintetek ciki lenne?
2016. márc. 8. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Amiért veled nem járnának az az intelligencia hányadosod alacsony szintje. Ilyen kérdés után...
2016. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már jártam.

Szakítottunk de nem emiatt.

Sok sikert! :*

2016. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Járnék, nincs benne semmi ciki.

16/L

2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsõ: nem magam miatt kérdeztem, csak érdeklõdtem, mert sokaknak ez nem ideális, ahogy egy túl idõs fiú sem. De örülök, hogy egy mondatból meg tudod valakinek állapítani az inteligencia szintjét, ez egy ritka nagy tehetség.
2016. márc. 8. 14:18
 5/7 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi a válaszokat:)
2016. márc. 8. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát..ha tényleg minden szempontból normális lenne, akkor igen. De nem is olyan rég csúnyán megszívtam egy nálam egy évvel fiatalabb fiúval, ennek még mindig iszom a levét, és azóta valahogy inkább nem :'D Jók nekem az idősebbek is
2016. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább egy évvel idősebb legyen
2016. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!