Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok nálatok fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 11.-es leszek szeptemberbe ( ez azt jelenti hogy kb 1 évvel fiatalabb mint az osztálytársaim) na ez mindegy is a lényeg az hogy az összes csaj aki bejön kb 1/2 vagy 1 évvel idősebb nálam. Van esélyem? Vagy ez mindenkinél más? Mert én azt vettem észre hogy mostanában az összes lánynak 3-4 évvel idősebb pasija van.
2015. jún. 30. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze hogy van
2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3-4? Ne viccelj! A 13-14, ill. a 23-24 évvel idősebb pasik jönnek be nekik (sajnos). Eljutottunk idáig.
2015. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért ne?:$
2015. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki,bunkó vagy velük és a papi tolja a lóvét akkor 12-től 50-ig minden nőt megkapsz!
2015. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

#4: Azért, mert te eddig csak ilyenekbe botlottál, még ne általánosíts, mert egyáltalán nem igaz mindenkire, amit írtál..


A kérdésre válaszolva: Nem, nem jönnék össze fiatalabb sráccal, még velem egyidőssel se. De ez személyes tapasztalat miatt, eddig kb minden fiúm fiatalabb volt tőlem és hát hadd ne részletezzem... Borzasztó gyerekesek és "ovisak" voltak, akkor és ott megfogadtam, hogy soha többet fiatalabbal, de még olyannal sem, aki velem egyidős.

Valahogy ez tényleg így van, hogy a lányokhoz kell egy 3-4-5 évvel idősebb srác, mert sok lány érettebb a koránál, míg a fiúk későbben érnek és ez elég sokszor kiütközik.


Mielőtt még valaki letámad, nem sértésből írtam ezt a lányok korábban, fiúk későbben dolgot, csak én ezt tapasztaltam nem is egyszer. (meg olvastam egy orvosi cikket erről, miszerint felmérést végeztek fiúk és lányok körében és azalapján is ezt a következtetést vonták le)

2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az én személyes véleményem az hogy a lányok nagy része ebben a korban nem érettebb csak annak hiszi magát vagy úgy csinál. De ezt a korábban/ később érős dolgot már én is hallottam lehet van benne valami. Köszi a rövidebb hosszabb válaszokat. :) ugy látszik ez 100% ban egyén függő valaki igen valaki nem
2015. jún. 30. 22:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem lenne esélyed az osztálytársaidnál... A lányoknál manapság már nem menő korodbelivel, pláne nem 1-2 évvel fiatalabbal lenni. De az is lehet, hogy egy próbát megérne. Nekem is most például egy 1 évvel fiatalabb fiú tetszik. :D

17/l

2015. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem osztálytárs és ha jol tudom nincs köztünk egy teljes év tudom hogy csak részlet kérdés és a lényegen nem változtat
2015. jún. 30. 22:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Én egy évvel idősebb vagyok a barátomnál! :) Szóval szerintem 1 vagy 2 év belefér, hogy a lány az idősebb.
2015. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
#5 de mi van ha egy onlyan fiurol van szo aki mar-mar "erettebb" a 6-7 evvel nagyobbaknal is ?
2015. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!