Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan barátkozzak egy bizonyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak egy bizonyos haveri társasággal?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki bejön. Ma beszélgettem is vele egy nagyon kicsit (segített a matekleckében, de tíz másodperc múlva már az egyik haverját is odahívta hozzánk, meg aztán egy másikat is, hogy ezt hogy kell megcsinálni, mert ő érti, de nem tudja elmagyarázni), aztán ő a barátaival kezdett el beszélgetni, én meg az én körömmel. Testvérem szerint, meg a barátaim szerint oda kellene mennem és a fiú "körével" barátkozni elsősorban, aztán meg majd később vele kicsit többet, stb.. Na igen, csak ez ott megakad, hogy ha én odamegyek és idegen társasághoz, akkor meg se szólalok általában, vagy inkább csak nagyon keveset beszélek, csak akkor, ha kérdeznek. Mit kellene csinálnom, hogy tényleg, beszélgetni tudjak Velük, ne csak ott üljek? Mi az, amit a Fiúk nem tartanak nyomulósnak ilyen helyzetben? :D
2016. márc. 8. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd félre a fiút és hívd el sétálni. Szerintem ez jó ötlet.

14/f

Amúgy meg keress közös témát a srácokkal.

2016. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!