Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok szerintetek az gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek az gáz ha egy srácnak profilból azaz oldalról egy bizonyos pontból kiáll az orrcsontja és ezáltal görbének tűnik? Csúnyának tartjátok az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szemből nem látszik, és egyik oldalról csak de akkor is csak egy szögből. amúgy nem nagy az archoz képest csak kiáll kicsit és kampósabb, de nem zsidós. kort is írjatok.

2015. szept. 6. 02:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne...

14L

2015. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az összkép és a kisugárzás számít.

Nekem is oldalról görbe orrom van, nagyon sokáig szemüveget hordtam ezért lett ilyen, de (a páromat idézem:) nagyon jó alakom, pozitív kisugárzásom és szép arcom van (nincsenek pattanásaim, kék szemeim vannak stb). Régebben nagyon zavart, hogy ilyen az orrom, de amióta eljárok szórakozni és minden alkalommal szó szerint tapadnak rám a pasik, már nem foglalkozok vele :D Fő az önbizalom, senki sem tökéletes, de nem is kell annak lenni ;) Ne azokra koncentrálj,amiket nem szeretsz magadon(hidd el, mindenkinek vannak ilyenjei), hanem az erényeidre.

19N

2015. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!