Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asrock 775i65G és...

Brekkencs28 kérdése:

Van egy Asrock 775i65G és alaplapos gépem melyik a legjobb HD video kártyát érdemes meg vennem bele? Azt tudom hogy vennem kéne már egy nagyobb gépet. Jelenleg ez van és ebbe szeretnék kártyát venni.

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ez nekem is ilyesmi lapom van. Videókártyámra már nem emlékszem évek óta eladtam, talán nvidia geforces 7950gt volt 512 mb-s és csak DVI kimenet volt rataja, ma már csak integráltat használok. Valami ilyesmit tegyél bele. Vagy ha új géped lesz add nekem ezt a configot, nálam jó sora lesz :)
2016. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

HD5770/6770.


Ez max-on visz minden játékot, ami elfut egy Pentium D-n, támogatja DX11-et, olcsó, és mai játékokkal elboldogul alacsony-közepes beállítások mellett, ha majd lesz egy korszerű processzorod.

2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T/Z ***** válasza:

Ezen AGP videokártya slot van csak, nem tudsz bele tenni PCI-Express videokártyát.


Milyen VGA van most benne?

Asszem a X1950GT/PRO/XT/XTX ami ezekhez a legerősebb volt, meg utána a HD3850.

Ez utóbbi GDDR3-as verzióval.


A 3650, meg a 4ezres kártyák csak DDR2-es ramokkal ékeztek, olyat ne vegyél bele, az visszalépés a 3850-hez képest.


Sajnos úgy tűnik kénytelen leszel váltani PCI-E-s alaplapra.

2016. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ez a lap van bele AGP-s kártya is, asus / ati. Hardveraprón nézd meg.
2016. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!