Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes várni egy ilyen lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni egy ilyen lányra?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű 21 éves srác vagyok. Nem az a fajta, akiért bomlanak a nők, de nem is az a fajta, akit egyből elhajtanak. 4 éve volt utoljára párkapcsolatom és az sem valami komoly és már nagyon szeretnék már egy társat, akivel jól tudom érezni magam és nagyon jól kijövünk, de van 2 nagy problémám. Az egyik az, hogy nem szeretek kezdeményezni, ami tudom fiúknál hatalmas hátrány, de nem tehetek róla, a másik pedig az, hogy nagyon, de nagyon válogatós vagyok. Nem kinézetre, tudom hol a helyem, hanem személyiségre. Én nem szeretnék olyan lánnyal foglalkozni, aki naponta több órát tölt a tükör előtt, akinek az a legfontosabb, hogy hogyan áll a haja, amikor kimegy az utcára, aki minden kis dolgon felkapja a vizet, aki fél/irtózik mindentől, ami a megszokottól kicsit eltérő, stb. Nem szeretnék olyat, akivel el kell mennem moziba pl megnézni az Alkonyatot és ő meg eljön velem másra, hanem azt szeretném, hogy ha moziba mennénk, akkor is olyanra ami mindkettőnket érdekel és ne legyen ennyire eltérő az ízlésünk. Ne az legyen, hogy filmezésen/ beszélgetésen kívül ne tudjunk más csinálni, csináljunk sok mindent együtt, legyen nagyon hasonló az érdeklődési körünk, ne kelljen egyikünknek se olyat csinálni, amit a másik nem akar, jöjjünk ki nagyon jól. Szóval olyasmire gondolok, hogy barátnő, de egyben barát is. Nem tudom mennyire sikerült jól kifejtenem, de szerintetek van értelme várni egy ilyen lányra, vagy adjam fel? Azért nem szeretnék foglalkozni senkivel, hogy legyen egy random barátnő, a testi dolgok legyenek kielégítve, de aztán ennyi.

2016. márc. 10. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
de tehetsz arról hogy nem szeretsz kezdeményezni... növeszd meg a gólyóid és kezdeményezz, anélkül nem lesz barátnő..
2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek így kéne gondolkodnia. Nálad valószínűleg az válik majd be, hogy "barátokként" kezditek (= még ha meg is van a testi vonzalom, visszafogjátok magatokat, és megismeritek egymást. Sok mindenki külseje megfoghat, de ez még nem egyértelmű jel arra vonatkozóan, hogy össze kell jönnötök.), és aztán engedtek a kémiának.


Így nagyobb eséllyel kerülheted ki azokat a bosszantó női dolgokat, amiket írtál, hiszen nem egy "zsákbamacskát" választasz társadként.


Sok sikert!


26/L

2016. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, a gondolkodásmódra nincs kifogásom, az tényleg jó, csak a kezdeményezés.. nem nehéz az, csak akarni kell :)

első voltam.

2016. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, próbálok rajta javítani, köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 10. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális dolog, hogy így gondolod, és értelmesnek is tűnsz. Én is egy olyan barátot szeretnék majd, akivel rengeteg közös témánk és érdeklődési körünk van, akivel nem kell kényszerből megnéznem egy számomra unalmas filmet, nem kell a zenei ízlésemtől eltérő zenét hallgatnom, stb... Aki a legjobb barátom és a szerelmem is egyben.

Szerintem ez egyáltalán nem nagy követelés, szóval jó keresgélést, remélem nemsokára sikerrel jársz :)

2016. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem eggy csaj van akivel szó lehetne róla.
2016. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!