Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes ráírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ráírni bármelyik lányra is társkeresőn? 19/F

Figyelt kérdés
Szerintem nem,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2013. nov. 26. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mert úgy se lesz belőle semmi az esetek 70% -ban
2013. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De ott a 30, százalék. Nem 1 embert ismerek (magamon kívül)aki egyfajta társkeresőn találta meg a párját.

A legrosszabb amit tehetsz, hogy 5 próbálkozás után duzzogva letörlöd magad.

2013. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Én is annak köszönhetek sok évi boldog, a mai napig is tartó házasságot, hogy anno ráírtam egy lányra társkeresőn.

Szóval hajrá.

Csak legyél értelmes, intelligens, és ne csak annyit írj, hogy szia, ismi? hanem egy rendes levelet. Nem kell sokoldalas regény se, csak egy max. két-három bekezdéses/néhány mondatos beköszönöés, amiben esetleg kiemelheted, hogy mi fogott meg benne és miért, mi olyat találtál, ami közös bennetek, és hogy miért vagy rá kíváncsi.

2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes, bár hogy mit, azt nemtom.


Élőben még csak-csak elbeszélgetek egy lánnyal, ha másról nem, arról ami a környezetünkben történik épp. Ott tudom figyelni a reakcióit és oda terelni a témát, plusz ha ránézek leszűrhetek pár dolgot amit amúgy nem árulna el de rájövök. Neten viszont barmi nehéz már csak egy témát is felvetni. Ha megkérdezem, hogy milyen zenét szeret, jön max 1 1 szavas válasz, stb. Persze annak jó aki célzottan keres és csak olyan lányt aki mondjuk szereti az animéket, és akkor arról tud vele beszélni. Vagy nem mert az illető már halálra unja h mindneki ezzel jön. Szóval nehezebb sztem mint valós életben.

2013. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen érdemes. De első levélben ne akard rögtön leírni az egész életedet, és hogy miért pont rá vágysz, hanem csak rövid frappáns üzenetet küldj, tartalmazzon kérdést is, kapcsolódva az adatlapjához, hogy ne tűnjön sablonlevélnek.


Ha a profilodban pár értelmes mondatod írtál, és a képeken se vagy nyomi (jó ha azt sugallják hogy sokat utazol, érdekes hobbijaid vann), akkor 10-ből 2-3 csaj jó eséllyel válaszol, lehet hogy csak egy szóval vagy mosoly jellel.

2013. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a társkereső arra van, hogy idegen nők képét nézegesd magányos óráidban, véletlenül sem arra, hogy esetleg bepróbálkozz...
2013. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes csak türelmesnek kell lenned és ha 2-3 lány nem ír vissza akkor.se add fel mert sok olyan van aki tojik a dolgokra vagy nem is figyeli már az oldalt vagy már rég megtalálta a párját és azért, vagy csak poénból regisztrált. Nem kell megijedni lényeg hogy inteligensen írj rá és légy türelmes meg kitartó.
2013. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!