Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti tudnátok ennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti tudnátok ennyit várni? Megértenétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 4honapja vagyunk együtt a barátommal és előtte évekig barátok voltunk. Na a lényeg hogy látom rajta hogy már nagyon akarja de én még nem állok készen a szexre. Már sokszor próbálkoztunk de csak a pettingig jutottunk el. Mondta hogy ő tud várni de engem már zavar hogy nem tudom neki ezt megadni mert nem állok még készen (szűz vagyok ő már rég nem az). Fiúk ti tudnátok ennyit várni? Megértenétek ezt a helyzetet?

17 évesek vagyunk, mondjuk ő lassan 18.:)



2016. márc. 14. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék.

20/f

2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem akkor igen foleg hogy van petting is

Ha a szad is hasznalod szerintem nem zavarja

2016. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én tudnák már 17 éve várok xd
2016. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok valakibe, annyira, hogy a barátnőmnek mondom, akkor nem "várok rá", hanem vele vagyok. Az, hogy van-e szex vagy nincs, részletkérdés. Egy barátnő nagyságrendekkel több, mint a szexuális kielégülés célja.
2016. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SecretKeeper válasza:
100%
Ha valóban szeret,akkor várjon szépen,bár ha annyira nem hűséges típus,akkor lehet másik lánnyal csinálja,max. elégitsd ki orálisan,ha nem bírja tovább.
2016. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor hidd el veled van, és nem fog se másfelé kacsintgatni, se megcsalni, se semmi. Türelmesen kivárja azt az időt, Mikorra te már ugy erzed, hogy készen állsz:) én igy fognam fel kb. :) aztán ha eljön az idő, akkor:🎉🎉🎉🎇
2016. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 2 èvig tudott várni, utánna pedig elváltak, mert nem törtènt meg.
2016. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szuperszenny válasza:
Párom is hasonlóan gondolkodott a sexről mint most te. Elmondta hogy várni szeretne míg komolyabb nem lesz a dolog.Szerintem mond el neki az aggodalmad. Ha szeret megérti.
2016. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!