Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jöhetnék össze haverommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze haverommal?

Figyelt kérdés

Beszéltünk arról hogy sokszor "friendzone"-olják a lányok akinél próbálkozik (pedig sok lánynál próbálkozott), beszéltünk egyéb párkapcsolati problémáinkról és sok időt töltünk együtt.

Többször is mondta már hogy szerinte jól nézek ki, sokszor cirógat ha együtt vagyunk, de lépni nem igazán lép semmit. Se semmi olyat nem csinál, amit elmondása szerint udvarlásnál csinált más lányoknak. Engem viszont nagyon megfogott mind a személyisége, mind a külseje, finom utalásokat is tettem rá, de vagy nem veszi észre, vagy nem érdekli.

Hogyan tudnám biztosra megtudni, hogy tényleg bejövök-e neki, vagy csak barátként tud rám tekinteni, és mindezt a nélkül, hogy tönkretenném a barátságunkat? (Volt egy nagyon jó barátságom, ami azért ment tönkre, mert elmondtam a srácnak hogy szívesen járnék vele..)

19/L



2016. márc. 15. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Én most elmondok neked egy tényt, amit majd akkor fogsz beismerni, mikor már késő lesz, de nem baj, figyelj ide: az igaz barátság sokkal jobb, mint a szerelem és a szerelmi kapcsolatok. Maradj vele ilyen kapcsolatban, mint most vagytok. Mert ez sokkal többet ér mindennél!
2016. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :) Nagyon jó lenne összejönni vele... de már azon gondolkodom, hogy ha tényleg szeretne járni velem, akkor tenne is érte. Szóval ezután is úgy viselkedek, ahogy eddig, aztán majd látni, mi lesz...
2016. márc. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!