Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmről megéri lerángatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről megéri lerángatni a pólót vagy nem lefekvésnél?

Figyelt kérdés
én 17/F vagyok és ő 15/N és nem egyszer aludtunk már vagy csak pihentünk úgy hogy alul meztelenek voltunk és az nekem is és neki is nagyon tetszet és póló nélkül szoktam lenni és nem szereti ha póló van rajtam de egyszer akarom hogy ő is levegye a pólót amit ő nem szeretne soha levenni úgy hogy nagyon rossz lenne ha addig könyörögnék hogy legalább 1 percre vegye le és ha nem tetszik neki hogy szinte teljesen meztelenül alszunk akkor vissza húzhatja? csak annyira szeretem érezni a testét közvetlen és a póló mindig fent marad.

2016. márc. 19. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Tépd le róla a p i c s ába, és vágjál alá.
2016. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
ne erőltesd ha nem szeretné hisz még csak 15 éves
2016. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nyugodtan szolj neki. En ugyan ilyen voltam, mert nem voltam elegedett magammal, es ebbol engem is a baratom szedett ki😌
2016. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
igen! vedd le és verd be neki
2016. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
x'D
2016. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
A mellei közé is verd be, meg ánuszba is
2016. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha beszelni is ilyen osszefuggestelenul, csapongva, 'szofosas-szeruen' beszelsz, nem csodalom h. nem erti mit akarsz tole...
2016. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%

Ne erőltesd, az ilyenkor még rosszul sülhet el.

Szégyelli a melleit. Érd el, hogy előtted nem kell szégyellnie.

2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy sülhetne már el rosszul? Előcsattan a csöcs, lehet arra is ejakulálni.
2016. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!