Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmről kiderült valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült valami és ez engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a hisztis meg a hülye, de 3 hónapja boldog kapcsolatban vagyok egy 15 éves lánnyal és kiderült pár zavaró dolog.

Például 13 évesen már fél éves kapcsolata volt és azóta még 4 pasija volt.

Sok csávóval kavart még előttem 10 nappal is kavart valakivel. Igaz itt semmi nem történt.

Azért 15 évesen nem durva ez?

Jó oké velem feküdt le először meg az én farkam látta először.

Tudom hogy nem csalt meg és szeret, és én is őt, de akkor is bánt.

Hagyjam az egészet a francba és nyugodjak bele vagy hagyjam ott emiatt?

Nem akarom ezzel elbaszni a kapcsolatot de ez ittlesz mindig a fejembe.


2015. jún. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te sem lehetsz az a mintapéldány az írásod alapján. Ugyanolyan vagy,mint a csaj,csak soha nem gondolkodtál még rajta. Összeilletek.

3 hónapja boldog kapcsolatban vagytok,és már le is feküdtetek 15 évesen??

És ezek után te felülvizsgálod azt,hogy neki volt 4 barátja? Na neee!

2015. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira azért nem gáz. Veled feküdt le először ez a lényeg. Az előtte lévő kavarás az annyira még nem nagy szám. De azért tény hogy korán kezdi. Én pl. 15 évesen kezdtem el egyáltalán "kavarni" és 18 évesen feküdtem le először a barátommal. De ti tudjátok.
2015. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és bocs, lehet fura lesz az írásom alapján, de nem akarom kihasználni mert szeretem és nem lennék rá képes hogy átbasszam. (ezért is félek otthagyni meg szeretem és ahj)

Nekem eddig 2 barátnőm volt és csak az egyikkel feküdtem le.

Előtte egy évig senkim nem volt és nem is kavargattam senkivel.

2015. jún. 25. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira azért nem gáz. Veled feküdt le először ez a lényeg. Az előtte lévő kavarás az annyira még nem nagy szám. De azért tény hogy korán kezdi. Én pl. 15 évesen kezdtem el egyáltalán "kavarni" és 18 évesen feküdtem le először a barátommal. De ti tudjátok.
2015. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elhagynád,és összejönnél mással,akkor azzal is szakítanál mert volt már valakije?? Vicc..

Gondolkodj már egy kicsit,mielőtt cselekszel..

Inkább örülj neki,hogy melletted nem kavar senkivel(remélhetőleg..)

Amúgy meg,ha igazán szereted,nem érdekel a múltja,és csak azzal foglalkozol,hogy veled milyen.

17L

2015. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!