Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálhatja a lány ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja a lány ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, hosszú kicsit a sztori de a lényeget megpróbálom összetömöríteni. Még tavaly nyáron összeismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon jól kijöttünk és kicsit össze is melegedtünk. Én nyár végén kimentem külföldre egy pár hónapra. Addig facebookon illetve telefonon tartottuk a kapcsolatot, mindennap beszéltünk nagyon jól elvoltunk így is. Decemberben 3 hétre hazajöttem Magyarországra és először abban egyeztünk meg egymással, hogy csak barátság extrákkal lesz köztünk, nem nagyon akartam párkapcsolatot. De ez a lány megfogott és érzéseim voltak felé, így beismertem ezt neki. Azt mondta, hogy neki is vannak érzései felém, csak nem merte elmondani. Megegyeztünk, hogy hivatalosan nem jövünk össze addig, amíg Márciusban véglegesen haza nem jövök. Csakhogy, előjött belőlem a bizonytalanság (félek az új dolgoktól) és azt mondtam neki egy rövid idő után, hogy mégis csak inkább maradjon köztünk barátság extrákkal, majd én ezt azon a napon mikor visszamentem külföldre megint csak megváltoztattam és megmondtam neki hogy de, te kellesz nekem mert szeretlek. Ő ennek nagyon örült. Beismerem, hogy ez a bizonytalanság nem volt szép lépés tőlem, hibáztam. Minden rendben ment körülbelül Január végéig, amikor is elkezdtem észrevenni rajta hogy megváltozott. Jó, nekem itt megint volt hibám, nem akartam vele telefonálni, mivel fájt volna hallani a hangját és nem látni( ezt nem mertem elmondani neki), így csak annyit mondtam hogy addig nem szeretnék vele telefonálni amíg haza nem jövök. A hölgyike az iskolájával kiment külföldre tanulmányi útra 3 hétre és itt kezdtem észrevenni hogy másabb. Flegma volt, bunkó volt velem, nem nagyon írt facebookon se. Megkérdeztem tőle, hogy nem történt-e véletlen valami? Nem pasizott-e be vagy akármi? Erre lehülyézett engem, és azt mondta ne hisztizzek mert hogy szeret engem meg csak is én kellek neki. Egyszer -kétszer még rákérdeztem, mert gyanúsan másabb volt mindig ezt a választ kaptam. Aztán eljött a március és a születésnapomon megtudtam másoktól, hogy kint 2 csávóval is találkozott, az egyikkel egy buliban egy csók is elcsattant. Én bennem a születésnap miatt már amúgy is pia volt, részeg voltam és eldurrant az agyam, nagyon csúnyán leszidtam telefonban, mindenféle csúnya szavak mellett. Itt is aláírom a hibámat, nem neki esni kellett volna hanem kérdezni. Illetve, azt mondtam neki hogyha egyszer is hazudni fog nekem akkor engem elfelejthet és ki is fogok baszni vele. Ezt is aláírom az én hibás lépésemnek, én nem vagyok ilyen srác aki másoknak ártana, csupán hirtelen felindulásból szidtam és mondtam neki ilyen dolgokat. 3 nappal később hazajöttem, kiderült hogy Januárban is itthon találkozott 5 sráccal, állítása szerint nem történt semmi. Csak nem értem miért kellett hazudnia? Nekem azt mondta, hogy elakarta mondani, csak személyesen. Így gyakorlatilag én lettem kihozva köcsögnek a dologból, és azt mondta át kell gondolja ezt az egészet, hogy mit is akar ezek után tőlem...Szerintem ez baromi álszentség, és pont hogy nekem kéne még gondolkodnom, na mindegy. Most ott tartunk, hogy azóta hétvégén összefutottam fent a városban, arra sem volt képes hogy köszönjön nekem mikor bejött a kocsmába. Facebookon nem ír, nem keres, telefonon sem hív. Én aláírom a hibáimat, elnézést is kértem tőle, de szerintem ha szeretek valakit akkor nem hazudok neki és nem találkozgatok más fiúkkal, pláne nem 7-el összesen. Szerintetek azért nem keres, mert nem hiányzom neki? Vagy mi lehet az oka? Lépjek tovább és ne foglalkozzak vele? Bocsi hogy hosszú lett, köszi előre is.

2016. márc. 22. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem én 22 éves vagyok,a lány pedig idén lesz 18.
2016. márc. 22. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd....
2016. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem szarul esett volna ha azt mondjak nem akarok veled beszelni amig haza nem jovok. Ez a vacilalas nem kellett volna. Szerintem is hagyd inkabb...
2016. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát figyelj... azért te is ludas vagy a dologban, mert az elején azt játszottad vele, hogy "kellesz, nem kellesz, de mégis kellesz, de ne telefonálj" szóval ezek után szerintem joggal nézelődik más felé. Én speckó azt gondolnám, hogy csak arra kellek neked, mert barátnőnek nem vagyok elég jó neked. De persze azért 5 sráccal találkozni megint más, ráadásul a te hátad mögött... Szerintem hagyd ezt a lányt, mert ez a se veled se nélküled kapcsolat csak rossz nektek :) Vagy ha tényleg szereted akkor meg üljetek le komolyan átbeszélni, hogy mit is akartok egymással, és ha együtt akarjátok folytatni akkor ilyeneket ne csináljon... meg te se :D Én drukkolok, hogy összejöjjön és boldogok legyetek
2016. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibáztatok, és mindketten megbántottátok egymást. Vannak nagyon sérülëkeny lányok is!

Szerintem is le kell ülni és mindent az elejétől fogva megdumálni, őszintén.

Hajrá! Majd írj mi lett!

2016. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!