Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért csinálhatja ezt? Ti milyen esetekben csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Egy pár napja elmondtam az egyik lány barátomnak, hogy talán többet érzek a kelleténél. És az a vicc az egészben, hogy én mindig csak barátságot akartam és most is szeretném, ha továbbra is nagyon szoros maradna a baráti viszonyunk. Viszont azóta alig beszélünk, pedig nem szeretném, ha ez lenne. Részletesen leírtam neki mindent. Még egy olyan bocsánatkérő levelet is küldtem neki, hogy sajnálom, hogy olyan hamar és csak neten tudtam vele közölni a távolság miatt.

2014. nov. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
De mit csinalt?
2014. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszautasított mondván, nagy a távolság és van egy kis korkülönbség.
2014. nov. 24. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem: azt mondtad többet érzel a kelleténél, de mindig csak barátságot akartál és most is csak azt akarsz. Ez hogy lehet?

Lehet, hogy megijedt, hogy szereted? Én akkor csinálnék ilyet.

2014. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, hogy mit érzek :/ Hatalmas barátság (senkiben sem bízok meg annyira, mint benne, egyedül ő tudja a titkaimat) és talán szerelem is lehet.
2014. nov. 25. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire laktok egymástol messze? Mi az a kicsi korkulonbség? Miért barátság,ha lehet szerelem is? Neki tetszel?

tul sok itt a kérdés :D

2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen mindig egy orbitális baromság. Rázúdítod, hogy szeretleeeeek!, aztán rábízod, hogy tudjon mit kezdeni a helyzettel. Hát nem tud. Éppoly tapasztalatlan, mint te vagy. Mi a fszért kell mindjárt kidumálni mindent?

Lassú víz partot mos. Ezt az elvet kövesd, ha nőknél akarsz elérni valamit.

2014. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5.: Ő 13/l és Budapesten lakik, én 18/f és Miskolcon élek.
2014. nov. 25. 22:10
 8/8 A kérdező kommentje:
6.: Elég sok ideje ismerjük egymást, szóval nem estem neki. Sőt, próbáltam nagyon finoman mondani neki.
2014. nov. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!