Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihasználtak megint. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak megint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ekezetek miatt elore is bocsanat.

Megismertem egy fiu kb fel eve, napi szinten beszeltunk es nagynehezen sikerult talalkozni, ennyire jol meg nem ereztem maga, elropult az az 5 ora amit vele voltam. Aztmondta szeret es ram megeri varni. 2hettel kesobb egyre kesobb irt es kevesebbet beszeltunk ami rontotta a kedvem , elmondtam neki, hogy nemtudom eldonteni mit erez. Kikerulte ezt a temat. Sor kerult a masodik talalkozasra ahol ismet olyan volt mint eddig , szerette a kozelsegemet de a kezem nem fogta bar ez kevesbe zavart. Este elmondta hogy mennyire szeret. Na es itt jon a szokasos, masnaptol csak este irt, flegma ,tavolsagtarto volt, nem mondta hogy szeret es ido elott (ertem ezt alvasra) lerazott..

ugyerzem csak ki lettem hasznalva es nemtudom mit tegyek. Tudom hogy ne foglalkozzak vele, azt teszem. De tegnap nem irtam neki es keso este irt hogy "jo hogy nem irsz vissza" szoval annyira csak nem erdeklem de megis ir..Mit csinaljak mert kicsit remenykedek mikor ir este de azis olyan semmilyen stilusu. Vegleg hagynom kene es elmondani neki hogy maradjunk a csak baratsagnal mert igy nekem nem jo?

A segitseget koszonom es ne pazaroljatok az idotoket ertemetlen, bunko valaszra:)


L/18



2016. márc. 25. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő...szerintem csak nem biztos benne hogy ő is kell e neked. Ezért nem ír, hogy vajon te is keresed e. Jelezd neki hogy tetszik, de ne konkrétan írd le mert az unalmas. Amúgy nem értem ezek alapján hogy miben használt ki.
2016. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kihasználás nem ezt jelenti. Legfeljebb az idődet pazarolja. Ő is még csak az élet elején jár, ne várd, hogy azonnal tudni fogja, hogy te vagy az igazi és egyetlen, és ellovagoltok a szivárványba. Te se, meg ő sincs mindig a toppon, mindenki tele van kétségekkel, problémákkal. Szerintem is az a legjobb, ha vele tisztázod ki-mit szeretne, és van-e értelme még dolgozni a kapcsolaton.
2016. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
en probalnam vele tisztazni , de ahogy leirtam mikor megkerdezem megis mit szeretne nem valaszol hanem belekezd mas temaba. Mintha a fallal probalnam megbeszelni. Akkor rossz a megfogalmazasom ,nem kihasznal csak szorakozik mert ez nem mas:/ ertem en, hogy nem biztos abba amit erez de basszus 19 evesen legyen mar annyira erett hogy leirja.
2016. márc. 25. 12:37
 4/9 KedvesPitypang válasza:
Ha legközelebb találkoztok élőben, akkor kérdezd meg tőle! Úgy hatékonyabban tudjátok tisztázni, hiszen a valóságban nem tudja "kikapcsolni a wifit" :D
2016. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a bokkeno hogy szerintem mar nemfogunk talalkozni:D mostis raerne megse ir es az meg hogy megkerdezze a talit :D hanarabb nyerek a lotton. En meg mar megkerdeztem az elozo talalkozokat harmadszorra mar..
2016. márc. 25. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem reagálsz,ne csodálkozz
2016. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en reagalok arra amit ir..csak egesznap nem foglalkozik velem es este pattan ki a fejebol gondolom mikor unatkozik hogy irni kene.Altalaban o nem ir vissza mindig
2016. márc. 25. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán ne vedd komolyan őt!:)

Én a környezetemben sok olyant ismerek, akinek nincsen párkapcsolata, és nem kattog azon, hogy legyen!

Ismerem ezt az érzést, ami a leírásodból átjött, én is nagyon sokat, és nagyon sokáig szenvedtem ilyen kapcsolatok miatt, amikor csalódtam. Mélységesen megutáltam mindenkit, aki előtudta adni eleinte, hogy mennyire jó velem, de utána elbizonytalanított.


Mindig nehezen jutottam kapcsolatokban egyről a kettőre. Mégis képes voltam idegeskedni mindenen. Sokszor úgy éreztem, én sem tudom egy ponton már, hogy mit akarok. Most úgy vagyok, hogy amíg nem dőlt el semmi látszólag, addig senkit sem veszek komolyan. Csak ha már határozottan látszik, hogy van valami, esetleg én is beletudtam adni a magamét, hogy lehessen. Máskor meg csak mintha elemezgettem volna minden ilyen kapcsolatot zavarosan és a másik embert. Fontosnak tartom, hogy nem hiszek a szavaknak, nem szállok el attól, hogy valaki valami meghatót mondott, ha a viselkedése már nem annyira megható. És az is fontos, hogy a saját lelkiismeretem szerint kitudjam fejezni magam, onnan tovább már a legjóindulatúbb őszinteséggel a másikra hagyom, hogy hogyan viszonyul ehhez, mert a legrosszabb érzés az olyan bizonytalanság, hogy nem tudom mit mondjak/tegyek a másik emberért, miközben ezzel az óvatosságommal sem érek el sokat.

2016. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második sort arra értettem, hogy nem állnak lesben az "igazira", nem veszik komolyan az ilyen próbálkozásokat, ismerkednek, de azt a legnagyobb lelkiismerettel teszik, nem szomorkodásért hajtanak a kapcsolatokra:)
2016. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!