Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig mindent a férfi fizesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mindent a férfi fizessen? Bizalom vagy kihasználás a nő részéről?

Figyelt kérdés

Meglehetősen felvilágosult és modern világunkban mennyire alapvető, hogy randi esetén, ha beülnek, akkor mindent a férfinek kelljen kifizetnie?

Olvastam olyat, hogy ez az alap.

Olvastam olyat, hogy ha egy nőben van tartás és tisztelet, akkor nem engedi, vagy legalábbis felajánlja, hogy a saját fogyasztását állja.

Olvastam olyat is, hogy a bizalom jele a nő részéről, hogy engedi meghívni magát.


Most akkor melyik teória a nyerő?


Férfiak! Nektek evidens, hogy mindent ti fizettek vagy jól esne legalább egy gesztus a nőtől?


Nők! Nektek evidens, hogy minden, amit szemetek szátok megkíván, az a pasi bukszájából származzék?



Ismerkedős, első néhány randiról beszélek, nem már megkomolyodott párkapcsolatról.



2015. febr. 21. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Lányként mondom, hogy bunkóság anyagilag kihasználni egy srácot. De a barátom például sosem engedi, hogy én fizessek és ez zavarba hoz - pláne, mert egy kicsit jobban megengedhetnénk.
2015. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem evidens, hogy én fizetek (köpjetek le). Úgy szoktam, hogy kihozzák a számlát, és nézem, hogy a nő mit csinál. Ha elkezdi keresni a pénztárcát, nézni, hogy mennyit fogyasztott ő, akkor rászólok, hogy "hagyjad". Ha nem, hanem elvárja, hogy én fizessek, akkor viszont félreérthetetlenül célzok rá, hogy ő is adjon bele. Általában az ilyen lányokkal nincs második randi:D
2015. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételes események, mint pl. ahol ÉN hívom meg valamire. Pl. első randi, csak úgy mondom, hogy "elviszlek vacsorázni", vagy "elviszlek moziba". Ezek olyan dolgok, hogy én ajánlottam fel, én hívom meg, így a költségek rám hárulnak. Ha pl. felajánlja, hogy fizeti a kukoricát a mozinál, hát legyen.


De egyéb közös programok, vagy évfordulós vacsora az olyan, hogy ha túl sok volt az övé, felajánlom, hogy felezzük a költségeket, a helyett, hogy mindenki fizetné a sajátját. Ha pl. elmegyünk iszogatni a barátokkal, akkor első 1-3 sört fizetem neki, utána oldja meg magának. Nem vagyok palimadár, mindennek van határa, neki is van keresete, tudja fizetni.


Az, hogy valaki illedelmes, nem jelenti azt, hogy bolond is.

2015. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell mindent kifizetnie! Az első randik alkalmával igen, úgy szokás, hogy a férfi fizessen. Ez azért van, mert ő hívta randevúra a nőt. Én ilyenkor azért mondani szoktam, hogy nem kell kifizetnie az enyémet, de ezt nem szokták hagyni. És ez így van jól.

Ha már kicsit kiforrottabb a kapcsolat, akkor meg már lehet felváltva fizetni. Persze ezt is meg kell beszélnie a párnak.

2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló nő , azt mondom most lapát. Nem mindent a férfinak kell fizetnie , fizesd mondjuk és legközelebb meg ő fog meg hívni. Szerintem így a tiszta nem? DE
2015. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem evidens hogy mindent én fizetek. Ennek ellenére, még nem találkoztam nővel, aki ezt kihasználta volna. Persze így is kb 100K-val többet költök a barátnőmre, mint ő rám, de a szándék részéről megvan. Egyrészt nem vetet meg minden lúivutont magának, sőt nem is engedi, másrészt meg sok mindenből kiveszi a részét, vagy meglep néha drága dolgokkal is. Egyébként valszeg az se érdekelné, ha egy Ft-ot se költenék rá, csak engem így neveltek, úriembernek.


24/F

2015. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem evidens számomra,és nem is szoktam fizetni úgy semmit, csak úgy akár egy nőnek...

Az más kérdés,hogy el sem jönnek velem randira sem,de ez nem annak szól,hanem annak,hogy nem születtem "helyesnek".

Akivel már picit jobban ismerjük egymást,annak szoktam néha kifizetni egy-két dolgot,vagy felajánlani.De az nagyon ritka, és életemben egyszer találkoztam olyan lánnyal,aki megérdemelte volna,de persze utána kiderült róla is,hogy igazából nem is kellettem neki igazán,csak jó volt a társaság,és szórakozni voltam jó...

Szóval igazából az a helyzet,hogy nem érdemlik meg egyáltalán,nekem ez a személyes véleményem.

Ha lenne olyan,aki megérdemelné,akkor szó nélkül fizetnék,de olyan nem nagyon létezik.

23/F

2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha szerinted ettől úriember az úriember, akkor ott komoly gondok vannak.
2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Nemcsak ettől, de ettől is.
2015. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legősibb mesterséget minden nő űzi. nekem soha még egy pohár vizet nem fizetett nő. Ha dugni akarsz fizetned kell.

Amennyiben okos vagy, nem kerülsz olyan helyzetbe, mint sok férfi ( pl. én ), hogy ugrik rgy 20 millás kéró is amibe az asszony egy forintot nem tett. Könnyen kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy az utcán találod magad a fogkeféddel, asszony és gyerektartással a nyakadban. Nősülni, gyereket csinálni az öngyilkosság.

2015. jún. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!