Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hátrány lehet ez a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány lehet ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Fiúk titeket zavar, ha egy lány sokat játszik gépes játékokkal, rajzfilmeket, animéket néz és nem épp a leglányosabban öltözködik, értem ezalatt a bakancsot és bandás pólókat, valamint mivel karatézik, sokszor kötözködik/verekszik másokkal, persze csak játékból?

16/l



2016. márc. 26. 22:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

dehogy. engem legalabbis nem csak hogy nem zavarna mi tobb!!! (mondjuk en is animes, gamer illetve harcmuveszet rajongo vagyok). esetleg az oltozkodesi szokasokban vagyunk picit erzekenyebbek. marmint az atlagossag szokasa

... de nyugodtan irjal priviben. Talan lesz is belole valami ;-) jah amugy aikidozom de kiuku shin kai ban is picit otthon vagyok

2016. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ajanlanam neked a volt fiumat jol egymasra talalnatok

Amugy nem szerintem, persze nem az a tipikus ideal de pont ezert kulonleges, van aki pont ilyet keres:)

2016. márc. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Pacsi :D bár én is lány vagyok és fiús, sok fiútól hallom, hogy szeretik a fiúsabb lányokat :D sok fiú meg csak azért van oda a kis picsäkért, hogy legyen valakijük aki gyengébb náluk és meg tudják "védeni" őt :D ízlések és pofonok, ha fiú lennék nekem tuti bejönnél :)
2016. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
gamer lányok, írjatok ^^
2016. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 D-Mano ***** válasza:

Próbáld ki! :) Próbáld magadra vonni pár számodra szimpatikus fiú figyelmét, és lesd meg a reakciójukat.


[DE!:

1)ne feltűnősködéssel- az ciki.

2)ne közvetlen módon- az fiúk dolga-, hanem csak közeledj finoman (ennyiből szerintem maradj lányos ;) )

3)még véletlenül sem komoly közeledésre, hanem csak apró flörtölgetésre gondolok, amiben kipróbálhatod a saját stílusodat, személyiségedet.]


Nekem személy szerint nem annyira imponálóak az ilyen lányok, mint lányok. De barátkozni szívesen barátkozom velük. Másrészt nem egy ismerősömnek csavarta már el fiús lány a fejét.

2016. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A kockulas, rajzfilm/anime nem zavar a bandas polo es a karaterol nekem nem epp eguy lany jutna az eszembe de izlesek es pofonok.
2016. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!