Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm úgy érzem nem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm úgy érzem nem tud különbséget tenni köztem és a barátai között, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen, nagyon furcsa lesz amit megfogalmazok, de nem tudom máshogy kifejteni mit érzek. A barátnőmnek nagyon sok fiú barátja van. Igen, ebbe már beletörődtem. De a mai nap mondta a barátnőm, hogy magánéletben csak én vagyok neki, de szórakozásnál nem én és ők (a barátai), hanem "mi" vagyunk neki. Ez engem baromira zavar. Szerintem különbséget kéne már tegyen a barátai és én köztem... Nehogy már velük egy szintre kerüljek akkor... Ez az én véleményem, de kíváncsi vagyok a Tiétekre is. 16/F Ui.: Már 9 hónapja együtt vagyunk, és ezért zavar ez annyira.

2016. márc. 28. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy ez így nem okés. Azért mégis csak a pasija vagy...
2016. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de szórakozásnál nem én és ők (a barátai), hanem "mi" vagyunk neki. "

Mert mindannyiótokkal egyformán szeret SZÓRAKOZNI. Ebben semmi baj nincsen.

Nem azt mondta,hogy őket jobban szereti vagy hogy velük jobban szeret lenni....

Ne parázz ennyire rá, nincs semmi gond.

2016. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Igazatok van:)
2016. márc. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!