Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van a 16-20 as korosztalybol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a 16-20 as korosztalybol lány aki egyetert azzal hogy a ferfit kikell szolgalni stb. tehat ilyen regimodibb gondolkodasu. Aki fozne mosna es tamogatná lelkileg az idosebb párját? 32ffi

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 09:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem rabszolga hanem pl hogy mindene akarna lenni..jonni horgaszni stb.
2016. márc. 30. 09:08
 2/8 2-es vagyok ***** válasza:
Ez tudtommal csak úgy működik, ha eltartod, és ő háztartásbeli lesz csak. A mostani szabadelvű lányoknak (igazuk van) nem tetszik az ilyesmi. Mellesleg kevés az olyan férfi akinek van akkora keresete hogy egyedüli fizetéssel elvisz egy családot a hátán..
2016. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert csak ugy mükodne???
2016. márc. 30. 09:42
 4/8 2-es vagyok ***** válasza:
Azért mert amúgy a munka mellett végezné, fáradtan, és jóval több dolga lenne. Ki az a hülye aki elvállalná ezt, miközben a férje/pasija nem csinàl otthon semmit?
2016. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen felre ertelmezitek.mondom nem rabszolgara gondoltam..eleg ha hazias takaritgat főz az mar extra jo .
2016. márc. 30. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felsőbbrendűnek érzed magad akkor inkább keress fel egy pszichológust. Akkor is ha gyerekekhez vonzódsz... nem normális egyik sem.
2016. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetértek a kérdezővel én majd szerzek egy olyan állás hogy egyedül eltartsam a családot ő meg főzzön mosson takarítson
2016. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább kölcsönösségi alapon képzelhető el.

Tehát lehet mindenkinek reszortja a közös életben és akkor nincs baj.


Pl nálunk úgy volt hogy a kocsijainkat, a páromét is én tartottam karban és mostam stb, a kertet is én csináltam, a főzés mosás takarítást meg ő.

De asszertíve ment, senki nem érezte magát kihasználva.

2018. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!