Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lelkileg padlón vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg padlón vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó, miatta vagyok nagyon rossz lelki állapotban,több mint egy éve tart már.


Nem mertem neki bevallani, hogy nagyon kedvelem, mert volt barátja, most azt hiszem, hogy nincs. Amikor suliban beszélgetek vele úgy érzem, hogy ő is bír engem, de amikor facen írok rá,úgy érzem,hogy nem beszélget velemszívesen.


Osztály társam, nem kérem az " osztálytársal nem kezdünk ki" kommenteket.



2015. szept. 26. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
barátom,én is tudom mennyire padlón lehet lenni lány miatt akit szeretsz de ezügyben csak annyit tudok mondani tedd vagy hagyd a francba szedd össze a "tökeid" és cselekedj vagy keress mást más úton,én is olyan helyzetben vagyok hogy szeretek még valakit de nincs merszem újra kialakítani vele valamit is egyenlőre,inkább keresek mást de talán egyszer sikerülhet.Ha van önbizalmad cselekedj a lányok a tökös fiúkat szeretik még ha nem is vagy az esete valójában hidd el azt gondolja majd magában hogy bátor bele való srác vagy csak nem neki.Szóval hajrá!
2015. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál egy felest másnapra kutya bajod. ;-)
2015. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!