Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek, hogy lehet ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval én nem vagyok egy pénzes gyerek, sőt igazából szinte semmi pénzem nincs,és így összességében szüleimnek se. Apám egy rohad*k senkiházi és velünk él. Haverjaimat se hívom át soha hozzám pont miatta, meg ahogy élünk pedig nagyon vágyom rá. Így nem tudom mi lenne ha lenne barátnőm. Igazából nem is igazán nézek semmi nő után, pedig vágyok egy kapcsolatra, de valahogy nem bírok. Lehet hogy már ez a gondolat ahogy élek, kiöli belőlem ezt az érzést, hogy valaki után "menjek". Ha netán találkoznék egy olyan lánnyal akivel kölcsönösek az érzéseink és eljutunk oda, hogy ott aludjunk egymásnál nem tudnám megoldani sehogy, hogy itt aludjon. Hozzá minden alkalommal nem mehetnék gondolom. Sőt én már 10 perce se hoznám fel magamhoz. Szóval míg szüleimmel lakok semmi ilyenről nem lehet szó. 18/f

2016. ápr. 3. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok mennyire rossz a helyzet és a lakás miatt vagy csak apukád miatt nem mernéd felvinni a lányt. DE elmondom hogy a barátomék sincsenek túl jó anyagi helyzetben, én mégis vele járok. Nekünk nincs semmi ilyen jellegű problémánk, ezért nagyon sajnálom, mert nem a szülei vagy az ő hibája hogy nincsenek eleresztve én meg nem tudok mit tenni. Általában tényleg nálunk szoktunk lenni mostanában, (ennek nem csak az az oka hogy itt van rendes gép pl) de én is voltam náluk már jó párszor, nem ábrándultam ki belőle az élmények miatt:) Szóval ne aggódj ezen, ha meg jönne egy rendes lány nehogy emiatt lökd el magadtól! 18l
2016. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a legnagyobb probléma az igen faterom. Igazából őt szégyellem mert kitudja mikor balhézik. És nálam már nem jelent nagy dolgot. Viszont ha már 20 perce csak részegen ordibál akkor eléggé fel tud húzni és belőlem is kijön egy olyan énem amit utálok. Szóval én is tökre idegbeteg leszek vagy csak agresszív nem tudom (valahogy nem szeretem ha anyumat akár lelkileg is bántsa, ha egyedül vagyok és kötekszik, akkor nyugodtan tudok vele veszekedni). És ezt se nagyon szeretném kimutatni, mert ez másra is kihathat. Haverjaim se láttak idegesnek soha. Csak ő képes felk*rni idegileg. Nem lakunk egy nagy lakásban, viszont külön szoba lenne. Csak hát balhék. Nőverem pasija is aludt már nálunk, elég sokszor. Igazából fordított helyzetben, szóval ha a lánynál lenne ilyen,nálam meg semmi, engem nem érdekelnének ezek a dolgok, tesómékat látva(mondjuk már tesóm nem velünk lakik, de régebben igen és akkor is aludt itt a pasija).
2016. ápr. 3. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenképp figyelmeztesd a lányt majd hogy mi lehet, szerintem lányban is van akit nem zavarna annyira, persze semmiképp se a legjobb dolog. De nekem meg nem lenne gond hogy többségében itt vagyunk és a szüleimnek se, sőt örülnek neki. Persze mindenki más, én csak azt mondom hogy én mit gondolok:) Persze érthető az aggodalmad...
2016. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi azért a választ.
2016. ápr. 3. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!