Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szakítás lenne a legésszerűb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás lenne a legésszerűbb megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom 25 éves én meg 19. Másfél éve vagyunk együtt és az a helyzet, hogy soha nem voltam belé szerelmes, még csak fellángolást sem éreztem iránta soha, csak vonzódtam hozzá. A másik meg, hogy folyamatosan elkésik, minimum fél órát vagy egy órát, volt már kettő is. Ezen nagyon kiakadok, mert gyűlölöm a késést, olyan, mintha nem is tisztelne. A másik meg, hogy mivel soha nem voltam belé szerelmes, egy más fiúba lettem az időközben. És iszonyú bűntudatom van,mert olyan érzés, mintha megcsalnám, pedig azzal a fiúval csak hébe-hóba beszélgetek kicsit és ennyi, nem akartam vele közelebbi barátságba kerülni, mert már így is iszonyú a bűntudatom. Már ezelőtt is éreztem, hogy részemről hosszú távon ez nem fog menni, de nem akartam megbántani és nem mertem soha elmondani, így húzódott eddig, de mindig éreztem, hogy nem ő az, akire vágyom. Bűntudatom van és nem akarom megbántani, de már nagyon elegem lett az erőltetésből és a sok késésből. Ha késik, akkor vissza mondom már a randit... Ebből ő is érzi, hogy nem akarom tovább ezt a kapcsolatot. Szerintetek is a szakítás lenne a legésszerűbb döntés?

2016. ápr. 3. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen!
2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sahara :) ***** válasza:
Mindenképpen ez lenne a legegyszerűbb.De lehetséges,hogy amikor ezt fel fogod dobni,ő szeretne még egy esélyt.Ezt gondold át...bár ha sosem szeretted,akkor igazából nincs is miről beszélni.Ne húzd tovább az időt,mert csak egyre rosszabb lesz.
2016. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy ő akarna még egy esélyt. Ezért nem bírom kimondani neki, hogy mi a helyzet.
2016. ápr. 3. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Számomra ez sok. Nem vagy szerelmes valakibe, de másfél évig azért vele vagy.


Másfél évnyi késésekből soha nem lett eleged. Csak akkor, mikor már van valaki más a láthatáron... Akkor hirtelen pont eleged lesz. Valamire fogni kell, ugyebár.


Annyira tipikus.

2016. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A késésekből már az elején elegem volt, örökös vita nálunk. Mára meg annyira semmibe vesz, hogy két órát is késik. És ez a fiú csak egy hónapja jött be a képbe...
2016. ápr. 3. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szakíts, ez a kapcsolat több sebből vérzik.
2016. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na hát a legutóbbi randiról is 40 percet késett, nagyon kiakadtam és elmondtam, hogy szakítani akarok... Ő meg hirtelen áradozott, hogy mennyire szeret, miért választott engem, hogy mennyit fejlődött mellettem és hogy már tudja mit rontott el, egy újabb esélyt akar... Nagyon rosszul esett neki. Most nagyon rosszul érzem magam, hogy miattam van padlón... Mindig jól tudtunk beszélgetni barátként is, ő volt nekem az első és tényleg hiányozna, de nem tudom mit tegyek...nem vagyok szerelmes, csak kedvelem és valamiért vonz, mindig megtaláltuk a közös hangot.
2016. ápr. 5. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg tudlak érteni, én is így voltam az előző barátommal. Szakítottam is vele és azóta érzem, hogy igazán élek. Sok sikert! Ne félj kimondani amit érzel! 18L
2016. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!