Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érjem el hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy jobban kötődjön hozzám?

Figyelt kérdés
Már 6hónapja együtt vagyunk a barátommal és nagyon jól megvagyunk, de úgy érzem hogy én sokkal jobban kötődöm hozzá mint ő hozzám. Érzem rajta hogy szerelmes,de én többet keresem mint ő engem, neki az sem baj ha nem találkozunk annyit.Ha írok neki sokszor fél óránként ír vissza.Ezek ellenére nagyon féltékeny típus. Hogyan érjem el hogy jobban kötődjön hozzám?
2016. ápr. 3. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj esetleg ,,még szebben" öltözködni többet mondani neki hogy szereted és többet beszélgetni vele.(ezt úgy mondom hogy nem is ismerlek)tehát így nem lehetek túl okos ebben ráadásul én csak most jövök épp össze egy fiúval.Remélem azért tudtam segíteni. :)
2016. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet olyan típusú ember, aki nem szereti ha állandóan a nyakán lógnak.
2016. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!