Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban kötődjön hozzám?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy súlyos szeretethiányban küzdök évek óta, és ez valami miatt azért van, mert kevesen fogadnak el olyannak amilyen vagyok, ráadásul ha valaki közelebbről megismer, automatikusan megromlik vele a kapcsolatom, mert felbomlik a hozzám való kötődése valami miatt.


Most is pont ugyanez a helyzet. Megismertem egy fiút, hónapok óta tartjuk interneten a kapcsolatot, néhányszor már találkoztunk is. A kapcsolat kizárt dolog, de amikor megtudtam, hogy nem kötődik hozzám jobban, mint egy baráthoz, akkor... szinte összetörtem. Csak a nagyon különleges embereket engedem közel magamhoz, akiknél érzem, hogy tudna engem szeretni, nála pont ez volt a helyzet. Ráadásul én meg túlságosan elkezdtem rámászni, folyton beszélgetni akarok vele. Most ott tartunk, hogy megkért, hogy inkább ne írjak rá, ír ő. Basszus, mit tegyek, hogy jobban szeressen? Nem kell szerelem, csak egy kis kötődés, attól minden jobb lenne. Nem akarom őt elveszíteni.


Nagyon nyálas lett, bocsánat.


2013. jan. 2. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A sablondumát kihagytam: még sosem volt belém szerelmes senki. Valószínű a kislányos, határozatlanságos kisugárzásom miatt, amiből elegem van, mert tudom, hogy én valójában egyáltalán nem ilyen vagyok. Inkább ilyen praktikák érdekelnének, hogy mitől bolondul meg egy pasi.
2013. jan. 2. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nyálas, mindenkinek szüksége van szeretetre és arra, hogy érezze, hogy fontos. A probléma ott van, hogy ezt nem lehet erőlteni. Erre nincs egy kész "recept", hogy most ha ezt meg azt csinálod, akkor majd ő kötődni fog hozzád, vagy, ha mégis lenne ilyen, akkor becsapnád, mert az valójában már nem te lennél. Te csak egy szerepet adnál el neki, amihez kötődhet, de hosszú távon nem működne, mert nem lennél önmagad? Érted?

Szóval légy önmagad és idővel jönni fog valaki, akit érdekelni fogsz úgy, ahogy vagy.

2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked a legnagyobb problémád abban van, hogy képtelen vagy felszabadultan önmagadat adni.Úgy ahogy vagy nőként.

Fordítva csináld: előszőr a rossz oldaladat mutasd, utána a jót, és ne a különleges embereket keresd, hanem válaszd ki az emberek közül a különlegest.


Az az ember aki értelmes az szeret beszélgetni, annak ez, hogy beszélgetni szeretnél, az nem rámászás.

2013. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!