Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kifogytunk a témákból, szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogytunk a témákból, szerintetek ezek után mi lesz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk 1,5 éve és kb. már olyan 1-2 hónapja kifogytunk a témákból. 17 évesek vagyunk és osztálytársak. Szerintetek ezután mi lesz?
2016. ápr. 4. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi ugyan úgy beszéltek majd...

Én és a barátom kb fél éve fogytunk ki a témából.

Nem lesz semmi baj.😉

2016. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az nem jó jel, ha kifogytok a témából. Példának okáért, legjobb barátnőmet 12 éve ismerem, mostanság is tudunk beszélni 4-5 órát egyhuzamban simán mindenféléről. Barátommal is ez a helyzet, mindig van új téma, mondjuk vele csak lassan 2 éve vagyunk együtt. Hosszútávra az a minimum hogy sose fogytok ki, különben 10 év múlva ülni fogtok a kanapén és bámuljátok a tvt szótlanul egymás mellett. Persze ha nincs igény kommunikációra, akkor rendben van az is, de sokkal nehezebb jó kapcsolatot fenntartani e nélkül. Ez szerintem egy jele lehet az eltávolodásnak. Nálam legalábbis alap hogy onnan tudom hogy valakivel összeillünk, hogy mindig van miről beszélni:) Persze nem beszélünk folyamatosan, a csendnek is van értéke, de ha akarnánk akkor tudnánk, szóval nem kínos ha nem beszélünk. Remélem érthető:) 18l
2016. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!