Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifogytunk a témákból mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogytunk a témákból mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk és kifogytunk a témákból semmi ötlet nincs miről beszélni segítsetek ti miről szoktatok... Mi elég zárkózottak vagyunk nem szoktunk bulizni :S
2010. jún. 21. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70 fölött vagytok már? Ha nem akkor szakítás.
2010. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
arról ami történik velünk..:)
2010. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a politikáról. Garantáltan perceken belül összebalhéztok.
2010. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek arról, hogy miért nem tudtok beszélgetni :) (Komolyan!)
2010. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szoktunk arról de nem tudjuk
2010. jún. 21. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:
velem ez ritkán fordul elő, mert elég beszédes vagyok.az szokott segíteni, ha egy kis időt külön töltötök, más emberek társaságában, ahol új történeteket hallotok, új eseményekben vesztek részt, amiről lehet beszélgetni a legközelebbi találkozás alkalmával
2010. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
rasszizmus, vagy szex esetleg...
2010. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jártok már? Vagy még csak ismerkedtek és randizgattok? Ha jártok már és egyszerűen nincs közös témátok akkor szervezzetek olyan programokat melyekhez nem kell beszéd. Pl.: nézzetek otthon filmet. Összebújás a kanapén stb. Ha ez sem segít lehet hogy nem illetek össze.

Viszont ha még nem jártok csak ismerkedtek akkor nem nagy a gáz. Csak izgultok mindketten ezért nincs téma. Ne görcsölj annyira. Amikor én még nem jártam a mostani barátommal hanem csak randizgattunk akkor én alig tudtam megszólalni. Mindig csak ő beszélt. Most már nincs ilyen gondom. Ha majd jobban megismeritek egymást nem lesz semmi probléma. :D:D sok sikert:) puszi

2010. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet XD
2010. jún. 21. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!