Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már valaki így, vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki így, vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ki volt már úgy, hogy úgy veszítette el szüzességét hogy csak egy random lány jött és ment is. :)

Nem volt barátnő semmi, 1 éjszakás menet..

Mit szólnátok ehhez?

kíváncsi vagyok. :)



2016. ápr. 10. 00:41
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem jobb, ha szerelmeddel veszíted el. Azzal akiben megbízol, szereted, kapcsolatban vagy vele. Bár én még szűz vagyok, szerintem akkor is kellemesebb érzés lehet. De aztán lehet, hogy csak én nem tudom elképzelni a szeretkezést a(z) (aktuális) páromon kívül mással. :)
2016. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ízlések és pofonok. Van aki tartós kapcsolatban akarja elveszteni, van akinek ez nem szükséges.
2016. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nem tartós kapcsolatból lett elvesztve.

Inkább ilyen szerető státusz jellegű kapcsolatunk volt. (utána sokáig összejártunk)


Engem személy szerint nem zavart.

2016. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!