Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan? Mi tevo legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok, és van egy lány osztálytarsam akivel nagyon joba lettem(kb.2-3éve logunk egyutt)eloszor tenyleg csak baratkent tekintettem rá, de az elmult honapban rádobbentem arra, hogy én nem csak baratsagot erzek, hanem szerelmet.. Az a baj, hogy egy joparszor megbeszeltuk h nem bírjuk egymast mashogy,csak baratilag. Valamelyik nap is feljott a tema, és kerdezte, hogy kepes lennek-e jarni vele meg stb. Én fuggőbe hagytam a kérdést, es megkerdeztem, hogy ha ugymond en szerelmet vallanek, akkor ugyanugy maradnank vagy tavolsag tartobb lenne-e vagy stb. Azt valaszolta h tavolsag tartobb lenne az en erdekemben. Vagyis, én belezugtam, és ha bevallanam neki, akkor elrontanek egy baratsagot, és valoszinuleg az jobban fajna mint ez a viszonzatlan szerelem. Bár most is marcangol belul ez az egesz,hogy tudom hogy nem lehet az enyem, és nagyon fáj az egesz. Probaltam keresni mast, már-már gorcsosen csak,hogy elfelejtsem, de egyszeruen nem megy, keptelen lennek massal osszejonni.

Mit csinaljak? Hogyan felejtsem el es maradjunk csak baratok?

Hogy talaljak mast?

17(lassan 18)/F



2016. ápr. 10. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy elfrlejtsd az ő szájából kell hallanod. Legalábbis nekem ez segítetett, ugyanez volt a helyzet, tudtam h nincs esélyem, de megkéedeztem, elutasított. Abban a pillanatban voltam a legboldogoabb a világon :D nagyon nagy kő esett le a szívemről, teljesen megnyugodtam. Ajánlom hogy próbáld ki :D
2016. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jol hangzik, meg minden, csak az a baj, hogy ugy jott ki a lepes, hogy ő a legjobb baratom, és az egyetlen egy akinek eltudok mondani mindent es 100%osan megbizok benne... (Persze van egy csomo haverom, de azok is csak haverok) Igy ezert is nehezebb ez az egesz...
2016. ápr. 10. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindent elmondhatsz neki akkor ezt is.

És ha kiakarsz jutni a "barátzónából" (ami igazából nincs is, csak önbizalomhiányos idióták nem fogják fel hogy elutasították, és a lányokat okolják xdd) akkor vagy szétválltok mint barátok, vagy tényleg neki is bejössz, csak eddig titkolta. De ha neked volnék nem szenvednék tovább.

Esetleg ha rafkós vagy, beszélj a legjobb baratnőjével h van e esélyed nála, a lányok mindent megbeszélnek egymásközt, és talán el se kell neki mondanod, hanem leállít ő.

2016. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar megtettem ezt is :D és a baratnoi is azt mondtak h nem sok eselyt latnak ra, hogy mi ketten egyutt... De valamiert ez sem tantoritott el..
2016. ápr. 10. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki?
2016. ápr. 10. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
számbádi help mí
2016. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HaEv válasza:

Kedves Fiatalember!

Nézd meg azt, hasonlítasz-e azokra srácokra, akikkel járt/járna. Ha nem, nem látok sok esélyt.

Ha tényleg elfelejteni akarod, akkor a kapcsolatnak is meg kell szűnnie egy időre.

Csak barátok enélkül többé nem lesztek. De még így sincs sok esélye.

Mást találni - mmint egy jó barátot úgy fogsz, ha nem lányt választasz barátnak, mert elértél abba a korba, amikor már szerelmes lehetsz.

Mást találni - mmint lányt úgy fogsz, ha őt elfelejted. Minden lány megérzi, ha nem őt, hanem valaki mást szeretsz. Előbb szeress ki ebből a lányból és ne gyógyszert akarj, hanem egy lányt. Önmagáért!

Soxerencsét!

2016. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt
2016. ápr. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!