Nagyon szomoru vagyok, mi tevo legyek? Mar nem tudom elviselni . Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a ferjemmel szeretnenk babat , es a tavaly meg probalkoztunk 1 fel evet , es nem jott ossze , utanna abbahagytuk munka miatt , es most ebben az evben ujra nekialtunk a babaprojektnek , de ugy latszik ebben a honapban sem sikerult ! teljesen kivagyok , szomoru vagyok , arra gondolok , hogy masnak hamar osszejon ,es van is ismerosom , aki vagy veletlenbol lett terhes , vagy nekik konnyebb volt !! nagyon szeretnem mar azt hogy en is terhes legyek , de most minden honapban csak a kudarc lesz ? a tavaly is minden honapban remenykedtem , de hiaba ! A ferjem 27 eves lesz , es en 22

2016. jan. 17. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vagytok elkésve, még mindketten nagyon fiatalok vagytok. Próbáljatok ne ezen görcsölni. Ha 1 év múlva esel teherbe, akkor is 23 leszel. Ne pánikolj feleslegesen!


Miért hagytátok abba munka miatt?! Mit számított az a fél év?

2016. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
munkahelyet valtottam es most az iden jar le az ev ahhoz hogy majd kapjam a gyereknevelesit :) tudom ezt jol , de annyira rosszul esik , hogy minden ismersomnek van gyereke vagy latom hogy terhes , es nekunk nem jon
2016. jan. 17. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért akarsz gyereket mert másnak is van? Gondolom nem..

Hidd el, tényleg nagyon fiatalok vagytok. Persze ettől a sikertelenség nem jó érzés, de legalább nincs rajtad az a nyomás, mint sokakon, akik már évek óta próbálkoznak, vagy későn találták meg a párjukat és 35 fölött vannak. Náluk tényleg ketyeg a biológiai óra.

Te még borzasztóan fiatal vagy és ha netán 1 év múlva jön össze, akkor is nagyon fiatal leszel.


Egyébként próbálkozzatok és ha 1 év alatt nem jön össze, akkor érdemes orvoshoz fordulni, hogy minden rendben van e.

2016. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze hogy nem azert akarok ... szo sincs errol
2016. jan. 17. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is 22 vagyok, férjem 27... Egy éve próbálkozunk több-kevesebb sikerrel (méhenkívüli, fejlődési rendellenesség, kémiai terhesség). Mi is nagyon szeretnénk babát, de mint írtam, elég sok volt a gebasz egy év alatt is :( tudom, mit érzel, nagyon lehangoló tud lenni... Nekem tavaly, mikor elvették a babámat, nagyon magam alatt voltam, rá pár hétre hugom bejelentette, hogy ősztől tervezik a babát, erre pár hétre rá terhes lett. Nagyon hátba támadva éreztem magamat (persze biztos nem gondolt bele, hogy mit fogok érezni, de nagyon-nagyon rosszul esett a dolog), csak most tudtam elfogadni ezt az egészet, hogy ennyire "szívenszúrt" akkor. Ha szeretnél beszélgetni, követni egymás ciklusait, vagy lelkizni, nyugodtan írj rám :)
2016. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Azért a húgod nyilván nem hozzátok fogja igazítani a gyerekvállalását..
2016. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondtam egy szóval is, hogy igazítsa hozzám? Csak szarul esett, mikor azelőtt veszítettem el a babámat, előtte pedig neki esze ágában nem volt gyereket vállalni... Tapintatlanság volt, ennyi.
2016. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát igazította volna hozzád.. Mert ezek szerint abban az időszakban neki nem kellett volna ilyesmin gondolkoznia, hiszen tapintatlanság.
2016. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogok pont neked magyarázkodni, lépj tovább.
2016. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 4 évig küzdöttünk mire természetes úton sikerült. Annyira utáltam minden hónapot mikor megjött h azóta is elszomorít ha megvan pedig már van egy babóm. Sok sikert és ne add fel...
2016. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!