Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítsen valaki akinek kocka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki akinek kocka pasija van pls! (? )

Figyelt kérdés

Mit szoktatok csinálni mikor úgy érzitek elhanyagol titeket? Már három napja alig beszéltünk, mert folyton a haverjaival kockul ><

Szeretem, és ő is engem, ez viszont nem esik jól...

Tudnátok segíteni?

16 évesek vagyunk...



2016. ápr. 14. 13:28
1 2
 1/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Üdv! :D Az én barátnőm egy nagyon egyszerű módszert szokott ilyenkor bevetni: kicsit flegma, ha rákérdezek mi a baj, és nemtörődömet játszik, meg nem igazán kezdeményez csókot, puszit, ölelést, de beszélgetést sem. Nálam bevált régen, mostanra pedig elszoktam a géptől, mert elkezdtem edzeni, illetve picit a barátnőmmel is többet törődni. :D


16/F

2016. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D és gratula, hogy már nem gépezel annyit :DDD
2016. ápr. 14. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
En is kocka vagyok, de a szexszel mindig el tud csabitani a geptol XD Eloveszi a mellet vagy valamit, es maris nem erdekel a jatek :D
2016. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is VOLT egy ilyen barátom, ha érted...
2016. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
képzelem hogy mennyire szerethet
2016. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4! Nem akarok vele szakítani, ha erre célzol >< nagyon szeretem, és ez elenyésző rossz tulajdonság :)

#3-as...

...

...

XDDDDDD

De egyébként nem csak azt akarok vele, hanem néha beszélgetni is:)

2016. ápr. 14. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Kocka a pasim, de én még kockább vagyok, szóval tökéletes minden nálunk. Szóval legyél kocka te is... egyszerűbb mint őt megváltoztatni szerintem.
2016. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én informatikus vagyok, a munkán kívül is sokat gépezek (nem feltétlenül csak játszok), de az, hogy a barátnőmet elhanyagoljam, eszembe nem jutna.

Egy normális értékrendű embernek nem kérdés, hogy a barátnője fontosabb, mint a játék.

Persze, tudom, minden kapcsolat "amúgy tökéletes", ahol már akkora problémák vannak, hogy itt kell segítséget kérni.

Hát nem. Ebben a kapcsolatban nagyon nincsenek rendben a dolgok. A kommunikáció a nullát közelíti, és nem csak azért, mert egy idétlen játék fontosabb neki, mint te, hanem mert a felmerülő problémákat nem tudjátok megbeszélni.

Ez azért így nem "elenyésző" dolog.

Sok választásod persze nincs. Nem azt mondom, hogy na, akkor most menj, és szakíts, mert nyilván ha valami nem működik, nem kell egyből eldobni. Ha tényleg szeret, akkor ezt még simán meg lehet javítani. Viszont ahhoz komolyan le kell ülnötök beszélni, tisztázni, hogy mit vártok ettől a kapcsolattól, mik az igényeitek, stb.

Aztán ha ezután sem történik változás (vagy úgy gondoljátok, hogy nem passzoltok össze), akkor lehet szó szakításról.

Vagy pedig ha neked az kell, akkor elfogadod ilyennek, elfogadod, hogy te csak másodlagos vagy. Bár egyetlen ép nő sem szeretne csak második lenni,

2016. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: Itt nem megváltoztatásról van szó.

Az, hogy egy párkapcsolatban levő ember foglalkozzon a szerelmével, az nem megváltoztatás.

2016. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Stark2000 ***** válasza:
#2 . Köszönöm, bár nem volt nagy cucc. Ha kicsit nyitott szemmel jártam volna régebben, és meglátom a dolgokban a szórakozást, meg, hogy ez milyen király, akkor nem is lettem volna kocka. Bár nekem péntek akkor is csak kockulás. (Értsd: hazajövök gyakorlatról negyed három fele, 3 óra fele feljönnek haverok, addig barátnőmmel beszélgetek, majd haverok megjönnek, és utána már csak este van szünet, amíg barátnőmmel dumálok egy picit, aztán úgy éjjel 2-3-ig elvagyunk még. noh, másnap meg délig alvás. :D)
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!