Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nálam két évvel fiatalabb. Már 4 éve ismerjük egymást. Én nemrég szakítottam a pasimmal, ő meg tegnap a csajával. És elég fura dolgokat csinált tegnap, pl elkezdtem ütni a csuklóm belülről, mert egy haverja felbaszott, és erre ő rászólt a haverra, h hagyja abba, és hozzám meg odajött, és megfogta a kezem, hogy hagyjam abba. És az a baj, h amikor megfogta a kezem, akkor a szívem totál nagyot dobbant. És nem tudom, hogy mi legyen. Nem tudom, hogy tetszek-e neki, vagy van-e valami, de azt sem tudom, hogy mit tegyek.

2016. ápr. 18. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ne éld bele magad, lehet, csak nem tetszett neki, hogy ütöd a csuklód. Ha bejön, adj neki kis időt, most szakított a csajával. Addig figyeld, hogy érdeklődik-e irántad, egy idő után észre lehet venni.
2016. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Azóta beszéltem vele, és azt mondta, hogy nem bánja a szakítást, már túl van rajta. Egyszer megölelt tegnap, amikor találkoztunk, de az csak ilyen baráti, általában ez szokott lenni a köszönésünk.

2016. ápr. 18. 20:09
 3/6 heyitsadrii ***** válasza:
Történt még valami azóta?:)
2016. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon semmi, találkoztunk, megölelt, aztán leszidott, mert van egy vágás az alkaromon...
2016. máj. 5. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Te nem igazán lehetsz túl a kapcsolatodon, ha vágás van az alkarodon. Szerintem ilyen alapon ne menj még bele egy újabb kapcsolatba.
2016. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Nem azért van a vágás rajtam, mert nem vagyok túl azon a "kapcsolaton", sőt, az már nagyon sok ideje ott van (mindig újravágom). Pontosan az említett fiú miatt van.

2016. máj. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!