Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz dolog, hogy 24 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog, hogy 24 évesen 17 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt ő lassan betölti a 18-at, szülőkkel jól kijövök, ő is az én szüleimmel, nem járunk bulizni nem hányjuk szétmagunkat hétvégente a szórakozóhely mögötti bokorban. Elvagyunk magunkban filmezünk, főzőcskézünk, sétálgatunk kirándulunk biciklizünk. Viszont a barátaim nagy része az arcomba vágja, hogy pedofil vagyok.. elég szarul esik, próbáltam beszélni velük, de folyton választás elé állítanak, hogy vagy ők, vagy egy kislány.. ennyire rossz dolog, hogy fiatalabb nálam?
2016. ápr. 18. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tartanám őket akkor a barátaimnak. Egy 17 - lassan 18 - éves lány lehet komoly, és egy 24 éves férfi is lehet még "kisfiú". Én pl. 18 éves vagyok, és magamból kiindulva, és elképzelve magam 24 évesen, nem különbözök annyit, szóval szerintem nem gáz.
2016. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyunk a baratommal :) az ő barátai szeretnek engem is :D
2016. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most ezt akárhogy csűröm-csavarom, még csak nagyon távolról sem tűnik pedofíliának. (Gy.k.: pedofília: felnőtt ember serdületlen (kb. 10-12 alatti) gyermekek iránti szexuális vonzalma.)

Ez egy tök egészséges kapcsolat, és tudod, én azt mondom: aki valóban a barátod, az nem fog választás elé állítani.

Én gondolkodás nélkül a lányt választanám a helyedben. Hogy miért? Mert ő az, aki feltétel nélkül szeret. Komolyan, szerinted kár olyan barátokért, akik el akarnak szakítani attól, akibe szerelmes vagy?

2016. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog, hanem egy tökéletes, egészséges kapcsolat. Becsüld meg, mert nem sok ilyen lány van!

Az egyedüli rossz, amit itt látok, hogy nem elég stabilak az érzéseid. Tényleg képes lennél dobni mások ostoba véleménye miatt?

2016. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Féltékenyek, amiért van egy aranyos, kedves barátnőd, aki nem csak egy két lábon járó vagina, hanem egy igazi társ.
2016. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem dobnám ki sose :)

Csak a barátaim is fontosak, velük nőttem fel óvodás korom óta mellettem vannak és nehéz ezt a 20 évet lezárni velük :S természetesen a bnőm a legfontosabb :)

2016. ápr. 18. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy 20 év barátság az nem piskóta.

De ezek szerint ez nem valódi barátság. Aki a barátod, az nem fogja követelni, hogy szakíts.

2016. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!