Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratnommel nem tudok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel nem tudok olyan jol elbeszelgetni barmirol es ez zavar, szoljak neki emiatt? 18f

Figyelt kérdés
Szoval en mindig meselek neki meg ilyenek de sosem kerdez vissza. Mindig hagyja h elmondjam amit gondolok de szo nelkul hagyja mem kerdez vissza sosem. Kinos csond nincs mert van mikor nyugalomban vagyunk es nem hianyzik semmi beszed de nekem akk teljes egy kapcsolat ha akarmirol el tudok beszelgetni a parommal. Ezt elmondjam igy neki? Mert nekem akkor lenne teljes a boldogsagom?
2016. ápr. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki! Ha szeret téged, akkor figyelembe fogja venni, hogy neked fontos, hogy beszélgessetek
2016. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
szerintem pedig az egycarvu cép
2016. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amugy mond el neki persze de azt is hogy az egycarvu cép
2016. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De kajakra szepek azok az egyszervuak, ez pl egy remek tema
2016. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!