Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha zavar, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodom a cigarettától. A szüleim láncdohányosok, szinte mindig, rám tekintet nélkül fújták régebben a képembe a füstjét (amíg szét nem váltak és apámhoz nem költöztek). A lényeg a lényeg, hogy utálom az alkoholt (bár azzal nincs bajom, ha néha alkalomból isznak, csak a részegeken tudok kiakadni) és a cigarettát, viszont a barátnőm dohányzik. De elég zavaróan. zt mondja, keveset szív, viszont tegnap, mikor elmentünk sétálni, 20 perc alatt vagy 5 lement, ami engem egyre jobban zavar.


Ezt meg kéne szoknom? Mert gondolom csak nem állhatok oda, hogy zavar, hogy mikor velem van dohányzik, emrt eleve maga a tény is zavar, hogy dohányzik. Ráparancsolni meg nem parancsolhatok, hogy szokjon le.

Tény, hogy így is szeretem, és csak ezért soha az életben nem hagynám el, de elég nyomasztó.


16/L, 18/L



2016. jan. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy zavar és örülnél neki, ha legalább akkor, amikor veled van, kevesebbet szívna vagy nem szívna. Azt meg senkitől sem kell elviselned, hogy befüstöljön. Ne kelljen más füstjét szívnod.

Egyébként én is dohányzom, de zárt térben sose gyújtok rá és nem fújom másokra a füstöt.

2016. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondd meg hogy zavar.

exem is dohányzott és utáltam megcsókolni utána. szóval mikor velem volt kevesebbet szívott :D

2016. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: Zárt térben ő se gyújt rá, csak ha éppen valahova megyünk, akkor van, hogy a buszon elkezdi csavarni mellettem a dohányt, aztán az utcán pedig 2-3 szálat is elszív. :/


Már próbáltam vele beszélni de szentül állítja, hogy alig szív, pedig még nyáron tényleg azt állította, hogy csak "parti dohányos", ha megkínálják, max akkor szív. És abban az időben nálam tényleg ne szívott, viszont mostanában rendszeresen és nekem ez már nem tűnik "alig" féle mennyiségnek.

2016. jan. 24. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szokj rá te is, ne legyél ilyen finnyás.
2016. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 - Sajnálom, ha nem akarom ezzel tönkretenni a szervezetemet, a bőrömet, a szerveimet és szeretném, hogy ő is egészséges legyen. Persze tudom, ez szörnyű bűn.
2016. jan. 24. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj neki, hogy ez téged ennyire zavar.
2016. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki, mert van akit idegesít ha valaki finnyás.
2016. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a srác szeret akkor elrakja a cigit vagy csak simán nem gyújt rá

Ha nem rakja el akkor meg leszarja azt, hogy te mit gondolsz és mit érzel:/

2016. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy zavar, és hogy attól szartól meg is halhat, sosem értettem a cigizőket, mért jó h egy halálos szart szívsz! Azt mondják megnyugtatja őket, a majd a halálos ágyán is rohadt nyugtató lesz! Ja mellesleg rád is veszélyes, mert a te szervezetedbe is bekerülhet a füst!
2016. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!