Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? A többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm szerelmes vk.Nem tudunk másról beszélni csak a szerelmerol es olyanokat mond h,,hm milyen lehet majd vele az első csokom''mikor jövünk mar össze stb,,és az történt h rajottem h akibe i szerelmes énis abba a fiúba vagyok.nemreg a fiú elmonta h o is belém szerelmes mar reg ota.Es járni akar velem.Enbis szeretnek vele minden allmom hogy eggyütt legyünk de közben nem akarom megbántani a barátnőmet.Ha az LB-m megtudja h én is bele vagyok akkor soha bem fog megbocajtani.,szerintetek mit csináljak?? (16 vagyok)
2016. ápr. 30. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet van nálam is.Van egy fiú,akivel tetszünk egymásnak,még nem vallotta be,de elég egyértelmű.Csak az a baj,hogy az egyik barátnőmnek már elég régóta tetszik...csak a mi esetünkben az a szerencse,hogy neki már annyira nem tetszik a fiú,és el is akarja felejteni,és nem is menne tönkre a barátságunk,ha én összejönnék a fiúval.Viszont az utóbbi időben igaz,hogy kicsit eltávolodtunk egymástól ezzel a barátnőmmel :( de tisztáztuk,és neked is csak azt tudom ajánlani,hogy beszéljétek meg mindenképpen..

Mert inkább tőled tudja meg,mint mástól..én úgy gondolom,hogyha igazán a legjobb barátnőd,akkor nem fog az utatokba állni,és örülni fog a te boldogságodnak ;)

2016. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

előre leszögezném hogy fiu vagyok

én sokkal fontosabbnak tartom a barátságot mint a szerelmet, a szerelem múlandó de a barátság kevésbe

bár ahogy tapasztaltam a lányoknál nem így működik


Szerintem beszéld meg a barátnőddel a dolgokat

2016. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!