Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nekem nagyon szimpi. Oda szeretnék menni beszélni vele de nemtudom hogy miről. Tudnátok segíteni hogy milyen témában lehet beszélgetni egy 17 éves sráccal? Én 16 vagyok

Figyelt kérdés

#helyes-barnaszemű-barnahajú-aranyosmosolyú-srác-17éves
2016. máj. 4. 14:35
 1/3 anonim válasza:
Tudsz valamit a srácról? Milyen témák érdekelhetik?
2016. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először irj rá hogy nem akar e dumálni mert unatkozol aztán megtudsz pár dolgot és mehet a duma
2016. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan ismered, hol szoktad őt látni, hol szeretnél odamenni beszélgetni? Csak mert a kontextus tök fontos, az alapján lehet kezdő témát találni :)
2016. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!