Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mukodhet-e a tavkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet-e a tavkapcsolat ilyen idosen?

Figyelt kérdés

200km-re lakunk egymastol,Pesten tudunk talalkozni,mivel o kozel lakik pesthez szinte ingyen felmehet,nekem meg van kedvezményem szoval enis nagyon olcson feltudok menni.

Heti egyszer tudnank talalkozni,nyaron viszont hetekre lejonne,mivel regen itt lakott.Es enis mennek hozza napokra.

En 17/F vagyok o pedig 16/L



2016. máj. 8. 11:09
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:
Rövidtávon működik,de majd belátod,hogy hosszútávon ez semmiképpen sem sikerül,ez tapasztalat. Az én barátom,mikor 14 voltam debreceni volt. Iszonyú nagy távolságnak bizonyult.
2016. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tudtok hetente találkozni akkor működhet. Én is voltam távkapcsolatban, mi sajnos kb havonta tudtunk találkozni, még nyáron is. Ha ti gyakrabban tudtok akkor érdemes megpróbálni, főleg ha nyáron ennyit együtt tudtok lenni :)
2016. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok mulik.Ha nektek ez jelentene a boldogsagot,akkor minden bizonnyal mukodne.:)
2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!