Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis mi visz rá egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi visz rá egy fiút, hogy megcsalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Miért nem szakít inkább vele előtte? Utána miért nem hagyja ott? Nem értem egyszerűen..
2016. máj. 8. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Mégis mi visz rá egy lányt, hogy megcsalja a barátját?


Miért nem szakít inkább vele előtte? Utána miért nem hagyja ott? Nem értem egyszerűen..



A valász ugyan az.

2016. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, és egy lányt mi visz rá? Hiába vagyok ezen az oldalon, az ilyen lányokat sem értem.
2016. máj. 8. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
itt a kérdés hogy alány mitkeres még vele?
2016. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lyuk
2016. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek mindig csak addig kell valami (valaki), amíg nem lesz az övé. Utána, mindig jobb, szebb, újabb egyszóval más kell majd.
2016. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj... Ha pl. egy buliban hirtelen jön az egész, akkor nem tud előtte szakítani.


De am meg én se értem, h ha már egyszer azért vannak eggyütt, mert szeretik egymást, akk h jut az eszébe bármelyik félnek is megcsalni a másikat?!

2016. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 theweeknd ***** válasza:
100%

Kíváncsiság, részegség, kyukrajátszás, dugnijólesz


ezek a kategóriák lépnek fel.

2016. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez elég szomorú.. egyébként nem buliban történt..

Köszönöm a válaszokat:)

2016. máj. 8. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs barátnőm, de van egy lány, aki úgy 8-10 éve folyamatosan tetszik. Foglalt, valószínűleg soha semmi nem lesz belőle és már le is tettem róla teljesen, de ha esetleg úgy adódna, hogy lesz egy friss barátnőm valamikor, de egy buliban lehetőségem lenne az előbb említett lánnyal lefeküdni, akkor némi alkohol után nem biztos, hogy tudnék helyes döntést hozni, és inkább visszatartani magam.


Persze józan állapotban soha nem tennék ilyet, de sajnos vannak befolyásoló körülmények :/

2016. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!