Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha a férfi megcsalja a barátnőjét, akkor ő a szemét, ha fordítva van, akkor is a férfi a hibás, mert biztos béna volt? Legalábbis az itteni hozzászólásokból ez jön le.

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

a felhasználók többsége szingli, másokat hibáztatnak a saját hibájukért, ezért írkálnak össze vissza.


semmit sem kell elhinni.

a válasz a kérdésre: mindkét fél számára undorító dolog ha ilyet tesznek

2016. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hűtlenség alapja a másik fél iránti tisztelet,megbecsülés hiánya...vagyis mindig kettőn áll a vásár. Persze ezt nehéz bevallani, főleg akkor ha az ember sértettnek és becsapottnak érzi magát.

37F

2016. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a lányok ártatlan bárányok... -_-"
2016. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hozzászólásokat olvasol.

Máshol meg pont az a vélemény, hogy biztos a nő tehet arról ha megcsalják, mert elhízott, nem szexelt eleget, stb, épp csak meg nem cirógatják a pasi fejét, amíg ennyi ideig is kibírta, miközben a félrekacsintgató nőket szétszedik.



Szerintem meg az van, hogy mindig az a szemét, aki félrelép, és a másik féltől független, hogy ezt megteszi vagy sem.

Pl. én is éltem pocsék házasságban, mégsem mentem félre...

Más meg talál olyan párt, aki a se.ggét is kinyalja, mindent megkap, és mégsem tud megülni nyugton, új hódításokra vágyik.


A legnagyobb hazugság és hülyeség azt mondani, hogy a másik fél bármilyen mértékben is hibás, ha megcsalják.

Abban igen, ha a kapcsolat tönkremegy, meg abban is, ha nem változtatnak ezen, vagy nem válnak szét útjaik.

De az mindig az egyén döntése, hogy hűséges lesz-e valakihez, vagy megcsalja.

2016. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan mint amikor neked az tunik fel hogy mindig a ferfi a szemet a felhasznalok szerint.
2016. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
nem kellene ezt nemekre bontani. Egy kapcsolat hiányossága mindig a két fél közös hibája, illetve a megcsalás mindig gerinctelen tett
2016. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!