Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit élveznek a nők és pasik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Driftrx kérdése:

Mit élveznek a nők és pasik a kihasználásban?

Figyelt kérdés
Az életem során volt már 7 kapcsolatom (20 éves vagyok, férfi)! A leghosszabb kapcsolatom 2 és fél éves volt a legrövidebb 4hómap és 12 nap. Annyit rólam hogy én nagyon ember barát vagyok, gyűlölöm a feszültséged a veszekedést! Barátságos, kedves, megértő, segítőkész, FALUSI vagyok! A vicc az hogy a 7 kapcsolatom úgy telt hogy dúlt a szerelem, repültek a szeretlek, örökké, kicsim, cicám stb. érzelmi szavak! De az összes kapcsolatom úgy ért véget hogy megcsaltak! Pedig én úgy látom és érzem hogy egy átlagos normális férfi vagyok aki tudja mi a szerelem és a kapcsolat jelentése, aki átlagosan öltözködik és nem lövi be a haját minden nap máshogyan... A leghosszabb kapcsolatom (lásd fentebb)tele volt örömmel és érzelmekkel. A lány a falam tele festette (szintén az örökre stb. dolgokkal) majd egy idő után bekerült oda ahol én dolgozom csak a konyhára. Hozzá teszem 140km-ről elköltözött hozzám. Majd rá 1 hónap múlva rá eszmélt hogy nézi folyamatba egy csávó amit itthon el is dicsekedett azzal a verzióval hogy tele van a hócipője hogy mindig nézi, neki nem kéne mert túl idős hozzá (2 és fél év van köztük xD). Később már telefonon beszélgettek egymással, vibereztek, chateltek stb. ABBAN a tudatban élve hogy én erről nem tudok. Felhoztam a dolgot de letagadott mindent. A hátam mögött mivel ő B én meg A műszakos vagyok a csávóval smárolt, egymás mellé ültek buszon, vettek közösen egy albérletet és a szex is szóba jött innentől de azért haza jár ide és még lefeküdt mellém aludni... x''DDDD. Mind1 később ki is vágtam a csajt mert hülyét csinált belőlem! A lényege ennek a kis storyank és a kérdésnek is hogy nem értem ma már mi az ami kell az embereknek mert egy normális szerető képes NEM BUNKÓ ember aki még az utolsóját is oda adja annak akibe szerelmes csak hogy jó legyen a másiknak csak ki van használva érzelmileg mert nagy szíve van! Bezzeg a bunkó BMW-vel járó csőgatyás nem tudom én milyen csávókra ugrik minden nő (na jó nem minden de egy 97% biztos)!!! Mit élveztek ebben? Később meg mindig hiszti van hogy nincs egy normális pasi sem mikor van csak pont azokat fossátok le mert nem úgy öltözködik meg stb. blabla. Aki kicsit fel tudna okosítani ezen a téren hogy miért jó ez minden ilyen embernek annak meg köszönném!

2016. máj. 9. 01:01
 1/6 anonim válasza:
Sokat kell tanulnod még a nőkről, haver! Mert ha nem változtatsz magadon, akkor rengeteg pofára esésben lesz még részed.
2016. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pasik is kihasználnak :/
2016. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármennyire is fájdalmas, szerintem azt kellene tudatosítanod magadban, hogy párkapcsolatban nincs feltétel nélküli szeretet. Tehát téged nem kihasználtak, hanem csak kiszerettek belőled, mert más jobban megfogta őket, és ennek oka volt, valószínűleg a te oldaladról is.


Ha úgy gondolod, hogy mindent a legjobb tudásod szerint csináltál, akkor végül is csak várnod kell, amíg jön egy olyan lány, akinek pont az a fajta szeretetnyelv kell, amit te tudsz nyújtani.


26/L

2016. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő!


Nem is fogok változtatni magamon! Én tudom magamról hogy milyen vagyok és nem fogok 1 nő miatt sem megváltozni a rossz irányba!


2. kommentelő!


Ebben teljes mértékben igazad van! Mind2 fél ilyen! :)


3. kommentelő


Bennem volt a hiba igen! Mert mivel hülye voltam nyomoztam utána! És kiderült hogy ha van egy kocsija a pasinak és elegendő pénze ő már boldog! :D Nekem egyik sem adatik meg viszont egyiket sem lehetetlen elérni, viszont megint azt mondom hogy én egyikre sem szorulok! Ha 1 nőnek csak a pénzért kellek akkor inkább élem egyedül az életem! És ahogy a végén le is írtad IGEN, nem fogok keresni egy nőt sem! VÁROK az igazira! :)

2016. máj. 10. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Te is úgy jártál kb mint én. És olyan vagy az alapján amit leírtál mint én.

Engem is megcsalt az akit nagyon szerettem.

4 hónapig voltunk együtt csak. Az elején küldte a jó reggelt cukim üzeneteket meg hasonlókat. De közben már az elején smárolt egy másik sráccal. (csak erről az egyről tudok máig)

Mikor felhoztam persze hogy mindent letagadott és még neki állt feljebb.

És gondtalanul aludt el mellettem esténként.

De aztán később kidobtam ami megint egy érdekes történet. Az én részemről szörnyű. Nem akarok még egy ilyet átélni ami ekkor volt.

Szóval már nem válogatok a csajok között. Ha kicsit ribis akkor is összejövök vele,egynek jó. Meg ha meg akar csalni úgyis meg fog,bármennyire tűnik normális lánynak,egyik se az.

2016. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez igy igaz 5-ös válaszoló!
2016. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!