Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit élveznek a dohányzásban...

Mit élveznek a dohányzásban azok, akik csinálják?

Figyelt kérdés

Állítólag nyugtató hatású, meg mittudomén... Én inkább ideges leszek tőle, ha a közelemben rágyújt valaki.

El nem tudom képzelni, hogy mi vesz rá valakit arra, hogy száraz leveleket meg papírt égessen és a füstöt beszívja (és hogy ezért még fizessen is, nem is keveset). Olyan undorító a szaga, meg irritáló (köhögnöm kell tőle), hogy ha egy dohányos jön velem szembe a járdán, amíg elhalad mellettem, visszatartom a lélegzetemet.

Ha valaki függő, úgy érthető, hogy megnyugtatja a dolog (mivel nélküle elvonási tünetei vannak), de aki nem függő, csak alkalmanként elszív egy-egy szálat, az minek csinálja?



2016. ápr. 7. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbál rájönni mi ebben a jó.
2016. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szertartás miatt.
2016. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyugtat es "ízlik" vagy hogy mondjam és nem , nem pattintossat szívok. 15/f
2016. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyetértek a kérdezövel...utálom a cigarettát, sosem fogom megérteni mi a jó benne...
2016. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek ízlik valakinek nem. Akinek nem és cigizik az elöbb utóbb ráfog szokni. Akkor aztán nem azért fogja szívni mert ízlik, hanem az elvonási tünetek csillapítására. Ördögi kör ez. Én például az íze és a jó kis dumákhoz számomra kötelező. Tudom, hogy lehetne nélküle is de én így szeretem.
2016. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szertartás miatt.

Én pont az emlitett kategoria vagyok, csak neha cigizek tarsasagban, hetvegente.

A mozdulat, a hangulat, az h kimesz "levegozni" kicsit es oszlik picit a tarsasag, mas lesz a hangulat.. jo beszelgetesek kezdete tud lenni.

2016. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!