Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti nektek ez hogy esne? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek ez hogy esne? Mit lépnétek rá? Egyet értetek vele?

Figyelt kérdés

Barátommal akivel közel 3 éve vagyunk együtt, közöltem vele hogy valószínűleg gerinc műtétre kell mennem a súlyos gerincferdülésem miatta.

Erre kb kijelentette hogy így nehezebb lesz velem maradnia, de hogy ő velem marad mert így már biztosan nem lesz baràtom.

Személy szerint ez nagyon rosszul esett, így is van elég bajom. De kb lenyomorékozott ezzel.

Ti erre mit reagálnàtok?

Fbon mondtam el neki.



2016. máj. 10. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti pofánrúgnám és kidobnám. Vannak normális pasik is...
2016. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,hogy megpofoznám,és kidobnám..Kinek kell egy ilyen nyomorék?
2016. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja izé, ara akrt sztem kijukadni h sok mai pali emiat kitené a nőt xd, de amugy ha lene b nőm én vele maradnék akkor is ha kihulana az öszes haja, mégis mien munka az ha mar nem szep hagyuk ot:'D?
2016. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális...


Hany eves? 12??


Attol, mert gerinc műtétre mesz, nem leszel/vagy rosszabb ember, aki senkinek nem kell...

Gondolom veszélyes a műtét, de kb minden műtetnek vannak kockazatai


Hany evesek vagytok amugy?

2016. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
nyilván ilyen műtéteket 18 év alat nem nagyon csinálak szóval..
2016. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 17, ő 18
2016. máj. 10. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:

hogy ő velem marad mert így már biztosan nem lesz baràtom

eböl azt veszem ki hogy aziszi hogy lebénulsz..

2016. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért ez engem is szíven ütött volna. Viszont ha amúgy nem szokott ilyeneket mondani,akkor még ne szakíts vele. Mond el neki,hogy ezzel téged megbántott. Biztosan bocsánatot kér. :)
2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Gondolom akkor látszik a gerincferdülésed is nem? Arra mit reagált? De egy nagy nyomorék..tuti kiszerettem volna belőle egyből..:"D
2016. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hozzám érni is alig mer egyébként nehogy legyen valami a gerincemmel xD nem tudom egyébként mit gondol
2016. máj. 10. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!