Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan lépnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan lépnétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátaimmal már több, mint fél éve egy étterembe járunk, ahol én eléggé jóba lettem a ott dolgozókkal. A születésnapi baráti összejövetelem is ott lett megtartva, ami kicsit szokatlanabbul sikerült, mint a többi, mert mindenki többet ivott a megszokottnál. Így 11 óra körül már mindenki hazament. Mivel én a pincérekkel jó baráti viszonyt ápolok, így maradtam nekik segíteni elpakolni stb. A főnökük is ott volt, akivel szintén jóba vagyok. Mostanra már különösen. Szóval, a tulajjal elmentem éjjel sétálni, lementünk a dunapartra. Ott elcsattant az első csók, majd 2-3körül hajnalban ő vitt át barátnőmhöz, akinél eredetileg is aludtam volna. A tulajjal azt beszéltük, meg hogy ez egyszeri eset, mert egyszer élünk és ki kell használni a lehetőségeket. Azóta már eltelt kicsit több, mint három hét. Nekem is van barátom és neki is van barátnője. És akkor is kapcsolatban éltünk. De én úgy érzem, hogy beleszerettem. A hetek alatt sokkal többet találkoztunk, mint eddig és komolyabb témákról beszélgetünk, nem úgy mint régebben. Sok a célzása a dolgokra. Mindig arról beszél, hogy mennyire nem jó ár a kapcsolata és szakítani akar, de nem akarja megbántani a párját. Sok dolog van, amit már megbeszéltünk, hogy a szünetbe együtt csinálunk, szóval közös terveink is vannak. De tartok attól, hogy nekem nem fog menni csak barátként a szemébe nézni. Néha beszélünk facebookon, de ahogy észrevettem inkább élőbe kommunikatív. A kérdés itt csak az, hogy terveink vannak, sokat célozgat dolgokra, hogy mi lesz a jövőben kettőnkkel...de ha ő nem lép, akkor én mit tegyek? Szeretném a tudtára adni, hogy többet szeretnék. A szülinapom óta nem történt semmi, csak pár ölelés meg homlok puszi, aztán valaki mindig bejött az irodájába. Mindig azt mondja, hogy legyek őszinte. De ebben a helyzetben nem lenne ciki? Minden alkalommal elmondja, hogy ő csak néha megteremti a helyzetet, és ha élek vele, akkor folytatja.

Ha ránk néznek, észre se lehet venni a korkülönbséget. De én ezért félek lépni, mert 14 év van köztünk.

Szerintetek várjam meg, míg újra "megteremti a helyzetet", vagy következő találkozásnál legyek őszinte, és minden érzésemet zúdítsam rá?



2015. máj. 31. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki. 22/F
2015. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el....csak vagyik egy fiatal lanyra...
2015. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!