Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel indítsam el a beszélgetést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel indítsam el a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy lányt facebookon (élőben nincs rá lehetőség), nem jelölt vissza, írtam neki, hogy nem-e akar visszajelölni, visszajelölt, írtam neki, hogy így már nyugodtan fogok tudni aludni, erre egy kacsintós szmájlival kinyírta a beszélgetést.

Igen, valószínűleg ezekből következtethető, hogy nem akar tőlem semmit, de azért én még próbálkoznék..


Viszont most fogalmam sincs mit írjak, mert mindenhogy nyomoréknak tűnnék. Gondolkodom, hogy valami vicceset, vagy bókolósat írnék, de semmi értelmes nem jut az eszembe.

A legegyszerűbb megoldás, ha egy flegma 'mizu'-t írnék neki, mert az olyan lányoknál akiktől nem akarok semmit és vágják, hogy nem vagyok retardált csak megjátszom, mert vicces, általában bejön.

Kérdés, hogy ő mennyire hinne retardáltnak!?


Mit tegyek?

16/F


2016. máj. 11. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de szerintem már ezzel az indítással megástad ennek a beszélgetésnek a sírját.
2016. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba haver nem jossz be neki tehat ha fejen allnal se jonne ossze veled szoval szerintem hagyd a francba es ne alazd magad meg. keress vki olyat aki megerdemel
2016. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólókkal , az már bukta sajnos ! :/
2016. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dobj be egy random témát, aztán beszélgessetek .
2016. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!